Reklama
Reklama

Majdanowie i Lewandowscy balują u polskiego miliardera! Gosia olśniła wieczorową suknią!

​Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi na przyjęciu polskiego miliardera, Rafała Brzoski. Gosia pojawiła się w olśniewającej, wieczorowej sukni, która zrobiła ogromne wrażenie na jej fankach. Na imprezie nie zabrakło również Lewandowskich.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się w weekend na przyjęciu polskiego miliardera, Rafała Brzoski. Mężczyzna jest prywatnie mężem Omeny Mensah oraz ojcem czteroletniego Vincenta.

To także prezes firmy InPost, którego majątek wycenia się na ponad pięć miliardów złotych! Jest jednym z najbogatszych ludzi w całej Polsce.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na przyjęciu miliardera

W zaproszeniu goście zostali określeni jako "arcyzacne grono wybrańców", a impreza była starannie przygotowana w tajemnicy. Sekretna lokalizacja została z kolei nazwana "siedzibą bractwa".

Reklama

Na miejscu nie zabrakło balonów, poczęstunku oraz masek na twarzach zaproszonych. W wydarzeniu uczestniczyli również Lewandowscy, a Ania postawiła na bardzo odważną stylizację.

"Perfekcyjna" zaskoczyła tego wieczoru olśniewającą kreacją. Miała na sobie cekinową suknię do samej ziemi oraz błyszczący welon do kompletu.

W komentarzach zaroiło się od komplementów pod adresem Gosi, a fanki przyznały, że ich marzeniem jest założyć taką sukienkę chociaż raz w życiu.

Podoba Wam się taki styl?

Zobacz też:

Edyta Górniak martwi się o syna. Plotki to jednak prawda!

Rozenek-Majdan złamała przepisy! Przyłapana na gorącym uczynku!

Katarzyna Skrzynecka w krótkich włosach. Wygląda jak nastolatka!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Anna Lewandowska | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy