Reklama
Reklama

Edyta Górniak martwi się o syna. Plotki okazały się prawdą!

Edyta Górniak (49 l.) ma niezwykle silną więź z synem. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej relacja z Allanem. Ostatnio jednak martwi się o swojego jedynaka. Najpierw okazało się, że chłopak pali papierosy, a teraz... Edyta stresuje się jego muzycznym debiutem!

Edyta Górniak coraz częściej przekonuje się, że jej syn Allan nie jest już małym chłopcem. Mimo że artystka (sprawdź!) chętnie zagląda w przeszłość i publikuje na swoim Instagramie wspomnienia z synem, gdy był jeszcze dzieckiem - nie da się ukryć, że to już młody mężczyzna.

Piosenkarka troszczy się jednak o swojego syna. Jako młody dorosły, zaczyna już podejmować samodzielne decyzje, które martwią Górniak.

Jakiś czas temu tygodnik "Na Żywo" przypominał, że chłopak nie podszedł do matury i zadeklarował, że nie chce iść na studia. Syn wokalistki planował, że po zakończeniu szkoły, odbędzie 5-letnia służbę na studiach oficerskich, jednak i te plany porzucił na rzecz... muzyki!

Reklama

Edyta jest dumna z synka i cieszy się, że Allan podziela jej pasję. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznała nawet, że ma talent do muzyki i współpracował już z nią przy płycie. Jest nawet autorem jednej z kompozycji.

Okazuje się, że Allan Krupa chce zapracować na swój sukces i nie chce być kojarzony ze znanym nazwiskiem. Zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości chce nagrać płytę, a debiutanckie single pojawią się jeszcze w tym roku.

Górniak martwi się o syna...

Górniak cieszy się, że Allan zaangażował się w muzykę, jednak nie podoba jej się do końca język, którego syn używa w swoich "kawałkach". Obawia się, że jego twórczość może wywołać kontrowersje. Muzyka ma też usprawiedliwiać jego nałóg...

Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwa niesie świat show-biznesu. Martwi się, że syn będzie chciał pokazać swoim starszym kolegom z branży, że jest już dorosły. Nie chce, by wpadł w złe towarzystwo, ale ufa jego rozsądkowi.

Górniak nie ukrywa również, że jako mama zawsze będzie martwić się o swojego jedynaka. Wie jednak, że chłopak jest mądry i odpowiedzialny.

Zobacz też:

Edyta Górniak: Oto największe skandale z jej udziałem!

Dagmara Kaźmierska zachwyca się "synową". Tak wygląda dziewczyna Conana!

Katarzyna Skrzynecka w krótkich włosach. Wygląda jak nastolatka!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy