Reklama
Reklama

Anna Lewandowska sporo obnażyła na balu miliardera! Sensacyjne plotki to jednak prawda!

Anna Lewandowska nieźle zaszalała w miniony weekend. Żona Roberta pochwaliła się bowiem, że została zaproszona na bal do polskiego miliardera. Przygotowaniami do wielkiej uroczystości pochwaliła się oczywiście na swoim Instagramie. Zamieściła też kilka zdjęć z samego przyjęcia. Wyglądała jak milion dolarów?

Anna Lewandowska na nudę z pewnością nie narzeka. Nie dość, że jest celebrytką na pełny etat, to jeszcze prowadzi kilka biznesów i wychowuje dwoje dzieci. 

Na szczęście dobra organizacja pozwala jej czasami na wygospodarowanie czasu na chociażby imprezę wśród bogaczy. 

Tak było też w miniony weekend, gdy Lewa wraz mężem udali się na bal do Rafała Brzoski, który świętował swoje urodziny. Impreza zorganizowana przez jego ukochaną Omenę Mensah była wielkim wydarzeniem, na którym znaleźć chcieliby się wszyscy amatorzy ścianek.

Miejsca zarezerwowane były jednak tylko dla wybranych. Na liście gości znaleźli się za to Anna i Robert Lewandowscy, którzy nie mogli sobie odmówić tak przedniej zabawy. 

Reklama

Lewandowska zadała szyku na urodzinach Brzoski

Anka bardzo przeżywała to wyjście. Przygotowania trwały dość długo, bo tego wieczora musiała przecież wyglądać perfekcyjnie. 
Wszystko zrelacjonowała oczywiście na swoim Instagramie. Podzieliła się także zdjęciami z samego balu. 

Lewandowska postawiła na klasykę i założyła czarną sukienkę na cienkich ramiączkach, która mocno eksponowała jej wysportowany biust. Fani byli oczywiście zachwyceni jej wyglądem. 

Warto było spędzić te kilka godzin na przygotowaniach? Jak wam się podoba?

Zobacz też:

Edyta Górniak martwi się o syna. Plotki to jednak prawda!

Rozenek-Majdan złamała przepisy! Przyłapana na gorącym uczynku!

Katarzyna Skrzynecka w krótkich włosach. Wygląda jak nastolatka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy