Reklama
Reklama

Maja Hyży paraduje z ciążowym brzuchem po mieście. Naśladuje Rihannę?

Maja Hyży (32 l.) jest w ciąży i spodziewa się czwartego dziecka. Piosenkarka dumnie eksponuje zaokrąglony brzuszek na ulicach Warszawy. Czyżby inspirowała się Rihanną? Paparazzi przyłapali artystkę na spotkaniu z projektantem, Robertem Czerwikiem. Nie zabrakło wspólnego selfie!

Maja Hyży po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym odnalazła prawdziwą miłość. Wraz z ukochanym Konradem spodziewa się właśnie czwartego dziecka

Para szykuje się również do ceremonii ślubnej. Ona jest tradycjonalistką i chciałaby huczne wesele, a on marzy o skromnej uroczystości za granicą. 

Piosenkarka mimo błogosławionego stanu nie rezygnuje z dotychczasowych aktywności zawodowych. Swoje ciążowe kształty zaprezentowała m.in. podczas premiery filmu "Miłość jest blisko".

Reklama

Maja Hyży eksponuje ciążowy brzuszek na mieście

Gwiazda dumnie eksponuje swój ciążowy brzuszek, przechadzając się po ulicach Warszawy w hip-hopowych stylizacjach. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na mieście w towarzystwie projektanta, Roberta Czerwika. 

Wspólnie wybierali materiał na suknię ślubną. Nie zabrakło wspólnego selfie na mieście.

Maja miała na sobie szerokie, dzinsowe spodnie "baggy" ze złotym paskiem, długą marynarkę i młodzieżowe tenisówki. Do tego szara bluza 3/4 oraz fryzura spięta w koczek z aksamitną apaszką.

Jej zaokrąglony brzuch był opleciony złotymi łańcuszkami

Naśladuje Rihannę?

Zobacz też:

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka! Pokazała urocze nagranie

Ela Zapendowska ocenia piosenkę syna Górniak! "O kant d**y potłuc"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | ciąże gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy