Reklama

Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz szczerze o problemach: "Zderzyłam się ze ścianą"

Maja Bohosiewicz (31 l.) niedawno poruszyła ważny temat dotyczący kryzysu psychicznego. Celebrytka długo udawała przed samą sobą, że nie mierzy się z problemami, lecz w pewnym momencie udała się do specjalisty, który jej pomógł. Kobieta opowiedziała o ważnym i przełomowym momencie w jej życiu. Przy okazji zaapelowała do innych, by ci nie lekceważyli swoich objawów i nie wstydzili się korzystać z rad psychiatrów i psychoterapeutów.

Maja Bohosiewicz karierę w show-biznesie rozpoczęła jako młodsza siostra Soni Bohosiewicz. Kobieta próbowała swoich sił w aktorstwie i pojawiła się w kilku serialach. Teraz głównie skupia się na prowadzeniu biznesu, rodzinie, wychowaniu dzieci. 31-latka znana jest również ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, a na Instagramie śledzi ją już ponad 510 tys. osób. Za pośrednictwem internetu celebrytka chwali się swoim życiem prywatnym i zawodowym.

Reklama

Niedawno Maja pojawiła się w również w programie "Dzień dobry TVN" i poruszyła ważny, aczkolwiek często bagatelizowany temat dotyczący problemów związanych z psychiką.

Maja Bohosiewicz szczerze o problemach: "Zderzyłam się ze ścianą"

Coraz więcej sław otwarcie mówi o swoich problemach związanych z psychiką. Duża część celebrytów przyznaje się do depresji lub innych chorób. Teraz ten temat poruszyła Maja Bohosiewicz. Kobieta niedawno podzieliła się swoją historią w internecie, a z pozoru błahy aspekt w jej życiu doprowadził ją do destrukcji.

Swoją wypowiedź rozwinęła w programie Michaliny Kobli "Choroba to nie moda" dotyczącym profilaktyki zdrowotnej. 31-latka podkreśliła, że czasem doprowadzamy się do takiego stanu, że już tylko dramatyczne wydarzenie powoduje, iż zauważamy problem i zgłaszamy się po pomoc.

Bohosiewicz udała się do specjalisty, a gdy usłyszała diagnozę, nie mogła uwierzyć, że to ją dotyczy.

Kobieta tak długo bagatelizowała objawy, że w końcu jej organizm tego nie wytrzymał. Teraz nie ukrywa choroby i otwarcie o niej mówi, a także apeluje do fanów, by ci nie wstydzili się korzystać z pomocy psychiatrów i psychoterapeutów.

Maja Bohosiewicz: wiek, Instagram, rodzina

Maja Bohosiewicz urodziła się 20 listopada 1990 roku w Żorach. Ma dwóch braci oraz siostrę Sonię. Poszła jej śladami i również spróbowała sił w aktorstwie. W 2008 roku zadebiutowała w "Londyńczykach", a później zagrała kilka epizodycznych ról.

Maja swoje siły przeniosła do sieci i stała się pełnoetatową influencerką. Jej profil śledzi już ponad 510 tysięcy osób, a Bohosiewicz nieustannie jest w kontakcie z fanami i dzieli się każdym szczegółem ze swojego życia.

Bohosiewicz prowadzi również własną firmę z ubraniami. Prywatnie jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię.

W trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam/a. TU znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić i poprosić o profesjonalną pomoc psychologa czy psychoterapeuty.

Zobacz również:

Co się dzieje z Mają Bohosiewicz? "Ledwo wstaję z łóżka"

Olga Frycz zachwyca figurą po dwóch ciążach. Sześciopak na brzuchu...

Maja Bohosiewicz ostro skrytykowana. Fani: "to sianie paniki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy