Reklama
Reklama

Magdalena Stużyńska przerywa milczenie na temat koronawirusa na planie „Przyjaciółek”!

Po tym, jak media obiegła wiadomość, że jedna z gwiazd „Przyjaciółek” zachorowała na koronawirusa, nikt z obsady aktorskiej nie chciał się wypowiadać na ten temat. Teraz jednak Magdalena Stużyńska (46 l.) jako pierwsza postanowiła skomentować całą sprawę.

Po tym, jak zniesiono niektóre obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, wiele osób mogło wrócić do pracy. Tak było również w przypadku aktorów.

Ruszył m.in. plan hitowego serialu Polsatu "Przyjaciółki", w którym w główne role wcielają się Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Niestety, kilka dni temu media obiegła wiadomość, że jedna z gwiazd serialu otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Portal rp.pl informował wówczas, że ekipa otrzymała e-maila, w którym zostali powiadomieni o całej sytuacji i wszystkich wytycznych.

Reklama

"Z przykrością informuję, że w sobotę 11.07.2020 otrzymałem informacje o pozytywnym przypadku COVID-19 potwierdzone przez jedną z aktorek naszego serialu oraz jej agenta. W związku z tym ogłaszam zawieszenie zdjęć do serialu "Przyjaciółki" od dnia 13.07.2020 do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej w naszej ekipie. Proszę o pozostanie w domu i ograniczenie kontaktów do minimum. Ważne jest też noszenie maseczek i zachowanie zasad higieny. Jednocześnie informuję, że na dzień 14.07.2020 / wtorek / przygotowujemy przeprowadzenie testów metodą RT-PCR / wymazowych /..." - cytował treść maila portal rp.pl.

Nie padło wówczas jednak żadne nazwisko, a fani serialu zaczęli się zamartwiać o swoje idolki.

Nadal nie wiadomo, która z gwiazd zachorowała, jednak wiadomo, kto z pewnością jest zdrowy.

Magdalena Stużyńska, grająca Ankę, postanowiła przerwać milczenie i opublikowała na swoim profilu na Instagramie post na ten temat.

Już na samym początku zaznaczyła, że nie ma COVID-19.

"Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zaraziłam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. "Otarłam się" o niego blisko - i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem. Uważajcie na siebie i na innych, proszę..." - czytamy na jej profilu.

Aktorka poprosiła również swoich fanów, by wciąż zachowywali ostrożność.

W komentarzach udzieliło się kilka znanych osób, którzy przekazali gwieździe słowa wsparcia.

Post skomentowła m.in. Anita Sokołowska, wcielająca się w Zuzę, która zażartowała, że "złego licho nie bierze". Magdalena Stużyńska odpowiedziała jej "dlatego jesteśmy zdrowe".

Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa córka Magdaleny Stużyńskiej napisała z kolei, że "dalej jest cała w emocjach", co może sugerować, że wciąż czeka na wynik testu.

Życzymy dużo zdrowia całej ekipie!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stużyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy