Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Kajrowicz czule o swoich partnerach. Życiowym i tanecznym

Magdalena Kajrowicz, damska część projektu Sławomir próbuje, na razie z powodzeniem, swoich sił na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Kolejne odcinki można obejrzeć w każdy poniedziałek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała natknęli się na siebie w krakowskiej szkole teatralnej. Do tego stopnia nie wpadli sobie w oko, że gdy kilka lat po dyplomie spotkali się w Stanach Zjednoczonych, Zapała nie tylko nie poznał koleżanki ze studiów, lecz jeszcze wziął ją za Portorykankę i zagaił po hiszpańsku. 

Kiedy Magda, która wtedy pracowała jako kelnerka w restauracji, postawiła przed nim talerz z pierogami, zorientował się w pomyłce i z tej całej skruchy zostawił jej sowity napiwek. 

Z czasem, na bazie popularności nurtu disco polo wykreowali produkt sceniczny pod nazwą Sławomir (sprawdź!). Zapała jest wprawdzie frontmanem, jednak, czego nigdy nie ukrywał, mózgiem całej operacji jest jego żona. Ostatnio Kajra postanowiła wyjść z cienia męża i przyjęła propozycję udziału w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Przed przydzieleniem jej tanecznego partnera Sławomir zwierzał się tabloidom, że ma tylko nadzieję, że nie będzie to Rafał Maserak. 

Łatwo przewidzieć, co było dalej… Kajra oczywiście dostała do pary Maseraka, co wróży sukces, bo Rafał Maserak należy do najbardziej skutecznych tancerzy „Tańca z gwiazdami”. Dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę, a pięciokrotnie ze swoimi partnerkami zajął drugie miejsce. 

Kajra czule o Rafale Maseraku

Reklama

Jak ujawnia Kajra w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”, świetnie się dogadują na treningach:

Ze strony Kajry to albo kokieteria, albo niedocenienie samej siebie, bo jurorzy na temat jej tańca mają dużo bardziej pochlebne zdanie. Nawet wydaje się, że przez minione dwa odcinki udało jej się awansować do roli „czarnego konia” 12. edycji. 

Kajra z miłością o mężu

Na dodatek okazuje się, że wbrew wcześniejszym obawom, życiowy partner Kajry świetnie dogaduje się z tanecznym. Sławomir wyznał nawet w drugij odcinku „Tańca z gwiazdami”, że jest zadowolony, że Maserak absorbuje jego żonę przez kilka godzi  dziennie, bo jak wraca do domu to jest spokojniejsza i nie rzuca szklankami. Jak ujawnia Kajra, nie wyobraża sobie zresztą, by mąż w czymkolwiek ją ograniczał: 

"Taniec z Gwiazdami" w każdy poniedziałek o 20.05 w Polsacie

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kajra | Sławomir Zapała | Rafał Maserak | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy