Reklama
Reklama

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra znowu zagrają parę! Jest szansa na odnowienie uczucia?

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra mają za sobą długą i burzliwą historię miłosną. W 2006 roku zagrali kochanków w głośnym filmie „Samotność w sieci” i szybko wyszło na jaw, że namiętność między nimi jest nie tylko na ekranie. W 2012 rozstali się na dobre i znaleźli nowych partnerów. Teraz, po latach, znowu zagrają razem!

Cielecka i Chyra tworzyli jedną z najbarwniejszych par polskiego show biznesu, w dodatku często byli ne językach z powodu licznych rozstań i powrotów do siebie, a także tego, że Chyra zostawiłdla pięknej blondynki swoją ówczesną żonę.

Aktor od 9 lat jest jednak związany ze swoją asystentką Pauliną, z którą doczekał się synka, dziś 5-letniego Tadeusza..

Podobno Chyra, który niegdyś walczył z chorobą alkoholową, świetnie odnajduje się w roli ojca i jest bardzo oddany rodzinie.

- przyznał kiedyś aktor.

Z kolei Cielecka po ich rozstaniu długo spotykała się z przystojnym przewodnikiem wycieczek po Izraelu, a od mniej więcej 2 lat jest związana z młodszym o 16 lat aktorem Bartoszem Gelnerem.

Reklama

Podobno aktorce nie spieszy się do zakładania rodziny - w jednym ostatnich wywiadów przyznała, że znając ją, nikt nawet o to nie dopytuje.

Cielecka i Chyra znowu zagrają razem

Okazuje się, że niedługo słynna para znowu spotka się na planie. Według magazynu "Rewia, mają oni znowu wystąpić w roli kochanków! Między Cielecką, a Chyrą nie ma podobno żadnych niesnasek z przeszłości, pytanie tylko, czy nie ma tez ani grama dawnego uczucia...

- wyznała z uśmiechem Cielecka.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner | Andrzej Chyra
Reklama
Reklama
Reklama