Reklama

Reklama

Reklama

Magda Stępień lansuje się na ściance. Impreza zorganizowana w szczytnym celu

Magda Stępień (28 l.) po niedawnej tragedii wraca do pracy. Modelka osiedliła się w Warszawie, gdzie tętni celebryckie życie. Kobieta niedawno udzieliła wywiadu, a także wzięła udział w imprezie charytatywnej. Jak wypadła na evencie?

Magdalena Stępień ma za sobą trudny czas. Modelka w lipcu tego roku pożegnała synka, który walczył z guzem wątroby. Śmierć małego Oliwierka wstrząsnęła całą Polską, a duża część rodaków wspierała celebrytkę w leczeniu dziecka.

Po powrocie z Izraela do Polski Stępień na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, by w spokoju przeżyć żałobę. Fani martwili się o nią, ale jak się okazuje, ta powróciła już do pracy, która daje jej poczucie normalności, a nawet udzieliła wywiadu w programie "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o ostatnich dniach życia malca.

Reklama

28-latka zapowiedziała, że przeprowadziła się już do stolicy, a w Warszawie wspiera ją jej przyjaciółka, Anna Markowska, która ostatnio zasłynęła jako kolejna dziewczyna Kuby Wojewódzkiego.

Jak się okazuje, Magda wróciła również na ścianki, a ostatnio wzięła udział w charytatywnym evencie.

Magdalena Stępień wzięła udział w imprezie w ramach akcji charytatywnej fundacji "Pomaganie Jest Trendy"

Gwiazda "Top Model" pokazała się na branżowym wydarzeniu w ramach akcji charytatywnej fundacji "Pomaganie Jest Trendy" i zaangażowała się w nagrania do bajki o Duszku Babu. Na ściance Magda zaprezentowała się w skromnym stroju. Przywdziała kremowy sweter oraz czarne spodnie. Postawiła również na delikatny makijaż, który podkreślał jej urodę.

Zobaczcie, jak wypadła!

Przeczytajcie również:

Magdalena Stępień pogrążona w żałobie. Napisała, co się z nią działo: "To cud, że żyję"

Przejmujący wpis Magdaleny Stępień po śmierci synka! "Każdy dzień jest dla mnie morzem łez"

Magdalena Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień

Reklama

Reklama

Reklama