Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Anna Markowska potwierdziła związek z "królem TVN". Tak zaczął się jej romans z Wojewódzkim!

Anna Markowska (30 l.) nareszcie odniosła się do plotek o romansie z Kubą Wojewódzki. Modelka zdradziła, co dokładnie łączy ją z „królem TVN”. W rozmowie z Pomponikiem wspomniała o ich współpracy. Czyżby wybierała się na kanapę do Kuby?

Anna Markowska potwierdziła związek z gwiazdą TVN

O tym, że Kuba Wojewódzki i Anna Markowska mogą być parą, spekulowano w mediach już od jakiegoś czasu. 

Byli bowiem widziani kilka razy na spotkaniach w znanych warszawskich restauracjach. Wielu podejrzewało, że to randki, a nie wypady, które służą obgadaniu zobowiązań zawodowych. Okazuje się, że to tylko połowiczna prawda, ponieważ faktycznie tych dwoje poznało się przez pracę.

Markowska, którą Polacy kojarzą jako gwiazdę "Top Model", bez ogródek wyjawiła prawdę o związku z prezenterem. Zaczęło się od "półrocznej ciszy"?

Reklama

"W skrócie mówiąc, Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Ale tak się wstydziłam i przestraszyłam wielkiego świata, że nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. No i później tak jakoś szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie czuć się w swoim towarzystwie, a później weszliśmy w związek" - powiedziała Anna Markowska w rozmowie z naszym reporterem.

W innych wywiadach udzielonych tego wieczoru modelka nie ukrywała, że musiała przepracować pewne rzeczy po swoim poprzednim związku, zanim podjęła decyzję o związaniu się ze starszym prezenterem. Kuba przez cały ten czas cierpliwie czekał na ukochaną.

Markowska tylko czyha na to, aż pojawi się w TVN?

Chociaż Anna Markowska zyskała sobie sympatię internautów i stała się osobą dość rozpoznawalną, nie uważa się za sławę, która powinna zasiąść na kanapie Wojewódzkiego. By to mogło się wydarzyć musiałaby spełnić kilka istotnych warunków.

Z kolei w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że Kuba jest osobą wrażliwą i troskliwą, ale także bardzo wymagającą. 

"Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim właśnie mobilizatorem. Kocha świat, Kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach" - podsumowała nowa  kochanka Wojewódzkiego.

Zobacz też:

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

Kaczoruk poznała nową dziewczynę Wojewódzkiego. Zaskakujące, co o niej myśli!

Kuba Wojewódzki stracił pracę. Nie zobaczymy go już w telewizji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy