Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki stracił pracę. Nie zobaczymy go już w telewizji?

Kuba Wojewódzki (59 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Gwiazdor od lat obecny jest w mediach. Niedawno w sieci pojawiła się dość smutna informacja. Niektórzy fani Kuby mogą być niemiło zaskoczeni. Okazuje się, że nie zobaczą go już więcej w popularnej reklamie.

Kuba Wojewódzki od lat występował w reklamach popularnej oranżady Hellena. Okazuje się, że w tym roku fani dziennikarza mogą się nieco zawieść, ponieważ jak podaje branżowy portal, nie zobaczą w niej swojego ulubionego 59-latka.

Kuba Wojewódzki stracił pracę. Nie wystąpi w popularnej reklamie

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Kuba Wojewódzki nie wystąpi w tym roku w kampanii reklamowej Oranżady Hellena. 59-latek zaczął reklamować markę w 2016 roku, wtedy po raz pierwszy pojawił się w spocie, który emitowany był w telewizji. Marka napojów promowana była również w show Wojewódzkiego w TVN. Firma Colian rezygnuje jednak z lokowania Helleny w programach telewizyjnych.

Reklama

Portal wirtualnemedia.pl zapytał firmę Colian o nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Biuro prasowe marki przekazało, że tegoroczna kampania została wstrzymana ze względu na "alokacje budżetu w innych obszarach marketingu i sprzedaży". Firma w tym roku skupi się więc głównie na działaniach sprzedażowych.

Dziennikarze wirtualnychmediów.pl dowiedzieli się jednak, że współpraca z Kubą Wojewódzkim została jedynie zawieszona. Do jej zerwania nie doszło.

Kuba Wojewódzki - kariera i życie prywatne

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Karierę rozpoczął w latach 80. w "Magazynie Muzycznym". Od 2008 roku jest felietonistą tygodnika "Polityka".

Od 2003 do 2007 roku był redaktorem Antyradia, w latach 2008 do 2013 współprowadził audycje w Esce Rock, następnie przez dwa lata był związany z Rock Radiem.

Jako aktor występuje na deskach Teatru 6. Piętro. Jest dwukrotnym laureatem Świrów, a także zdobywcą Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna".

W 2022 roku został jednym z jurorów w programie TVN "Mask Singer", a od marca 2022 roku współprowadzi podcast "WojewódzkiKędzierski" w serwisie Onet.pl.

Przez 4 lata był w związku z aktorką Anną Muchą. Z kolei z modelką Renatą Kaczoruk spotykał się przez 5 lat.

Zobacz też:

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie

Kuba Wojewódzki wyszedł z randki sam. Mógł tylko pojechać po alkohol

Maria Peszek oznajmia u Wojewódzkiego: "Wszyscy jesteśmy biseksualni"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy