Reklama
Reklama

Magda Gessler zjadła kiełbasę z rusztu i chwali paparazzich

Magda Gessler została przyłapana w Warszawie na pikniku. W ten sposób popularna restauratorka i gwiazda TVN świętowała 40. urodziny syna Tadeusza Müllera.

Magda Gessler na pikniku. Tak świętowała urodziny syna

Magda Gessler opublikowała w sieci kilka zdjęć z pikniku. Restauratorka została zaproszona do parku Kępa Potocka na rodzinną uroczystość, którą organizował Tadeusz Müller przy ogromnym wsparciu swojej żony. Okazją do pikniku było szczególne święto. Syn restauratorki obchodził bowiem okrągłe, bo 40 urodziny. Przybyli najbliżsi solenizanta - rodzina oraz przyjaciele. Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć tortu, ale była też piniata. 

Reklama

Tadeusz dostał w prezencie drona. Solenizant musiał odpakować prezent z opaską na oczach. Przyjemną, radosną i pełną ciepła atmosferę pikniku sfotografowali paparazzi, których Magda Gessler... pochwaliła. W swoim wpisie na Instagramie.

"Tym razem paparazzi byli łaskawi... Niezbyt dyskretni, ale łaskawi... Pokazali zdjęciami radość naszego święta! Niezapomniane 40te urodziny Tadka!" - napisała restauratorka.

"Tadek zaprosił mnie na urodziny, które sam urządził... Piknik w barze Kępa Potocka.  Było na luzie i z klasą. Mój syn przygotował lasagne bez mięsa i zielone curry (obłęd!)" - kontynuowała dumna i wyraźnie szczęśliwa Magda Gessler.

Na urodzinowym pikniku pojawiła się też przyjaciółka Magdy Gessler, również restauratorka Liana Gamcemlidze, która prowadzi lokal z gruzińską kuchnią. Tadeusz Muller od lat jest wegetarianinem, stąd na jego przyjęciu przeważały potrawy bezmięsne. Jednak Magda Gessler pochwaliła się, że jadła kiełbasę z rusztu. Nie zabrakło też odrobiny alkoholu. 

Zobacz też:

Magda Gessler świętuje urodziny syna. Kim jest Tadeusz Müller?

Tadeusz Müller w podróży poślubnej. Gdzie wybrał się ze swoją ukochaną na miodowy miesiąc?

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Który to już raz? "Mamy różne cele w życiu"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Tadeusz Muller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy