Reklama
Reklama

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Który to już raz? "Mamy różne cele w życiu"

Jessica Mercedes i Kuba Karaś jakiś czas temu poradzili sobie z kryzysem, który dopadł ich związek. Jednak nie na długo. Blogerka modowa poinformowała, że tym razem to już koniec.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się

Jessica Mercedes (28 l.) i Kuba Karaś (26 l.) członek The Dumplings (posłuchaj!) przez ponad dwa lata tworzyli jedną z najbardziej "ekscytujących" par w środowisku influencerów. Jednak rozstali się w czasie wspólnej podróży po Stanach Zjednoczonych. Na początku marca Pomponik ustalił, że para znowu zaczęła sie spotykać. Jak się okazuje nie na długo. 

Reklama

Po powrocie ze Stanów para zdecydowała się dać sobie drugą szansę. Wyjechali w Alpy. Potem relacjonowali wspólne chwile w mediach społecznościowych. Wybrali się nawet wspólnie do Paryża. Nie jest tajemnicą, że Kuba Karaś zawsze wspierał partnerkę w przygotowywaniu treści na Instagram. Pomagał w robieniu zdjęć i nagrywaniu filmików. Robił wszystko, aby jego ukochana mogła zamieszczać w sieci jak najlepszej jakości content. W końcu Jessica to prawdziwa estetka, dla której nawet najmniejsze detale mają wielkie znaczenie. Nic dziwnego, że influencerka i  blogerka modowa była zadowolona, że udało się jej uratować relacje z Karasiem. 

W ostatnich dniach pojawiły się jednak doniesienia o zakończeniu związku Jessiki i Kuby Karasia. Pudelek otrzymał od blogerki potwierdzenie tych plotek. Jak przekazała relacja z Karasiem przeszła do historii. 

"Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba" - przekazała Pudelkowi celebrytka.

Zobacz też:

Jessica Mercedes chwali się powiększonymi ustami na ściance. Da się ją jeszcze rozpoznać?

Jessica Mercedes przyłapana we wstydliwym momencie. Karaś nagrał ją pomimo protestów

Jak nosić mikrobikini? Te celebrytki są nim zachwycone!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Mercedes | Kuba Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy