Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

Magda Gessler (65 l.) wróciła z urlopu z Wysp Karaibskich. W mediach społecznościowych pochwaliła się fotką z samolotu. Do zdjęcia pozuje bez makijażu!

Magda Gessler zwykle jest bardzo zapracowana. Dlatego tym bardziej ceni sobie chwile odpoczynku. Ostatnio wybrała się na wczasy na Karaiby, a fotkami i nagraniami z tropików chwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Reklama

Podczas rajskich wakacji towarzyszył jej ukochany Waldemar. Para od lat żyje na odległość - Gessler większość czasu spędza w Polsce, a jej partner w Kanadzie. Jednak mimo to udaje im się tworzyć szczęśliwy związek i uwielbiają momenty, gdy mogą być tylko we dwoje. 

Urlop na Wyspach już im się skończył, lecz wcale nie oznacza to rozłąki. Restauratorka zdradziła, że teraz lecą razem do Toronto. "W samolocie... lecimy z wysp karaibskich do Toronto ... slonce zachodzące maluje piekne obrazy na naszych twarzach ..."  [pisownia oryginalna] - napisała, wpis opatrzyła... swoją fotką bez makijażu!

Wcześniej zachwycała się widokami z pokładu samolotu. Cuda w naturze sie zdarzają ..., "Atlantyk ”kopuluje” z morzem caraibskim bbb sexy" - cieszyła się.


***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje