Reklama
Reklama

Magda Gessler otwarcie „drze koty” ze Starmach. Tak dogryzają sobie gwiazdy TVN

Magda Gessler (69 l.) pozwoliła sobie na ostry komentarz pod adresem koleżanki zza ławy jurorskiej programu „MasterChef”, Anny Starmach. Znana restauratorka podważyła autorytet koleżanki, wytykając jej brak wiedzy. Utyskiwanie zarejestrowały kamery, a wszystko puszczono w programie. Przesada?

Magda Gessler miażdży Annę Starmach przed kamerami

Magda Gessler znana jest z tego, że bez skrupułów wyraża swoją opinię, niekiedy tłucząc przy tej okazji kilka talerzy. Pełna ekspresji gwiazda TVN postanowiła tym razem pokazać swoje prawdziwe oblicze koleżance z pracy. O co poszło?

Jeden z uczestników "MasterChefa" przygotował danie, w którym głównymi składnikami była fasola i truskawki. To połączenie nie spodobało się Annie Starmach.  Jurorka uznała bowiem, że wspomniane składniki można było wykorzystać znacznie lepiej, a to, co przedstawił uczestnik zjadłaby, gdyby była bardzo głodna na biwaku.

Reklama

Tak krytyczna opinia rozsierdziła Magdę Gessler, która obrzuciła koleżankę ostentacyjnym spojrzeniem i wybuchła śmiechem, zacierając ręce. Nie uszło to uwadze Michela Morana, który ostrzegł Anię przed tym, co ją czeka.

"Ania, szykuj się" - wtrącił.

Magda Gessler postanowiła podważyć kompetencje Starmach i wspomniała, że podobne potrawy wiodą prym w Maroku, gdzie cieszą się dużym powodzeniem.

"Kochana, byliśmy w Maroku. Chyba o tym zapomniałaś... może byłaś za mała. W każdym razie to są bardzo dojrzałe marokańskie smaki. Jest czadersko" - oceniła Gessler.

Co więcej, przyznała, że popisowe danie uczestnika mogłoby znaleźć się w karcie dań restauracji Gessler "U Fukiera". Zdyskredytowana Starmach broniła się, mówiąc, że to "tylko jej zdanie".

Myślicie, że między sławami rozgorzeje konflikt?

Zobacz też:

Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. To już oficjalne  

Rewolucja Gessler okazała się bezskuteczna. Restauracja musiała zawiesić działalność

TVP wyśmiało Magdę Gessler. Zaprezentowano niesmaczny żart z "pasztetem" w roli głównej

Edward Miszczak obnażony. "Newsweek" wyjawił sensacyjny sekret wprost z TVN. W tle Magda Gessler!

Magda Gessler niczym rusałka pląsa na Balu Fundacji TVN. Robi wrażenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy