Reklama
Reklama

Magda Gessler opowiedziała o osobliwej relacji z matką. Wyjawiła, co przeżywała w dzieciństwie

Magda Gessler jakiś czas temu zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda TVN opowiedziała o swojej trudnej relacji z matką. Okazuje się, że kobieta tak bardzo chciała, aby Gessler była szczupła, że... ograniczała jej jedzenie.

Magda Gessler i walka o szczupłą sylwetkę

Magda Gessler jakiś czas temu w ciągu zaledwie kilku miesięcy zrzuciła prawie 15 kilogramów. Jest to bez wątpienia powód do dumy. Gwiazda diametralnie zmieniła wtedy sposób odżywiania. W swoich social mediach restauratorka zdradziła, że w przeszłości była nakłaniana do tego, by utrzymywać szczupłą sylwetkę.

Zobacz też: Magda Gessler wyjawiła, kiedy dziecko pojawi się na świecie! Wielkie poruszenie w domu

Reklama

Matka Magdy Gessler ograniczała jej jedzenie?

Magda Gessler ujawniła w swoich social mediach, że jej matka miała obsesję na punkcie szczupłej sylwetki. W związku z tym za największy cel swojego życia postawiła sobie to, by Magda była jeszcze chudsza.

Mama gwiazdy wymyśliła, że będzie płacić córce za każdy stracony kilogram. Trzeba przyznać, że była to dość dziwna motywacja. Za pozbycie się jednego kilograma wagi, zapłata miała wynosić tyle, co za kilogram cielęciny ze sklepu mięsnego.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość była w szoku, że matka Magdy wpadła na tak dziwny pomysł. Inni z kolei zaczęli żartować, że rodzicielce i tak nie udało się odchudzić Gessler.

"Magda masz super figurę i ekstra styl. Nie zmieniaj się"

"Nie ufam chudym kucharzom"

"I tak się nie udało"

Magda Gessler sama nie była dobrą matką

Magda Gessler przed laty straciła głowę dla młodszego o 13 lat Mariusza Diakowskiego, który pracował w "Fukierze". Po rozwodzie z mężem Magda zostawiła 9-letnią Larę pod opieką Gesslera, a sama poświęciła się nowemu ukochanemu, a także zaczęła rozkręcać nowy biznes.

"Moi rodzice się rozstali, gdy ja miałam niecałe dziewięć lat. To znaczy, "rozstali"... Moja mama wyszła z domu. Po prostu. Ja zostałam z moim tatą i z Tadkiem, pierwszym synem mojej mamy. Zostaliśmy sami" - mówiła Lara w podcaście "Tak mamy".

Lara wyjaśniła, że obecnie wiele się zmieniło i Magda stara się nadrabiać stracony czas. Dodała także, iż restauratorka jest dobrą babcią.

Zobacz też:

Gessler w Berlinie polewa się winem. "Tak trzeba świętować" - piszą fani

Sklepy zaczęły zamawiać tonami parówki z wizerunkiem Magdy Gessler. Interes nie wypalił

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy