Reklama
Reklama

​Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się w „DDTVN”. Nie do wiary, o co…

Magda Gessler (69 l.) w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” nadzorowała produkcję wigilijnych pierogów, w którą zaangażowali się wszyscy prowadzący. Okazało się, że jeden z nich kiepsko znosi konstruktywną krytykę. Wywiązała się wymiana zdań, tak ostra, że musiała interweniować Dorota Wellman.

Magda Gessler uchodzi na naczelną specjalistkę od gotowania w TVN. Od 25 sezonów prowadzi w tej stacji „Kuchenne rewolucje”, a na Food Network „Sexy kuchnię Magdy Gessler". W tym drugim show, trzęsąc lokami nad garnkami, tłumaczy widzom, co podać kochankowi na kolację. Wszystko po to, by mieć pewność, że zakończy się wspólnym śniadaniem. 

Magda Gessler uczy lepienia pierogów

W niedzielny poranek Gessler wraz z dziećmi: Larą i Tadeuszem pojawiła się w studiu „Dzień Dobry” TVN,  by osobiście nadzorować produkcję wigilijnych pierogów. Wyzwanie podjęli wszyscy prowadzący telewizyjnej śniadaniówki:  Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, a także Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek -Majdan. 

Reklama

Jak się okazało, właśnie najnowszy nabytek „Dzień Dobry TVN”, Małgorzata Rozenek-Majdan, najlepiej radzi sobie w kuchni, choć akurat sympatię widzów zaskarbiła sobie najmniejszą sympatię. Za to Małgorzata Ohme dowiedziała się, że jej ciasto pierogowe nadawałoby się bardziej na pizzę, a pierogi wyszły jej za płaskie i „nie stanęło im nadzienie”.

Gessler i Chajzer dyskutują o pierogach

Miażdżącą krytykę zebrał jej telewizyjny partner,  Filip Chajzer, który, zdaniem restauratorki, nie włożył serca w lepienie pierogów:

"Co ty robisz? Jak z maszyny, to się nie liczy". 

Prezenter próbował obrócić sytuację w żart, twierdząc, że Magda mu zazdrości, ale okazało się, że w dziedzinie gotowania Gessler nie ma poczucia humoru: "Ja nie zazdroszczę, tylko one nie są sexy One są jak twoje włosy. Zobacz, ile masz farszu między ciastem. Musisz zrobić jeszcze raz".

Właściwie ciężko powiedzieć, dlaczego jedzenie teraz musi być koniecznie „sexy”, ale, najwyraźniej, zdaniem Gessler jest to warunek konieczny. Co do włosów Chajzera to akurat lepiej na nie spuścić zasłonę milczenia…. 

Skończyło się zarzutami ze strony, poważnie już urażonego Filipa, o „robienie pokazówki”. Gessler upierała się przy swojej opinii o złej lokalizacji farszu w pierogach Chajzera, aż w końcu musiała interweniować Dorota Wellman. Popularna prowadząca postanowiła skierować rozmowę z na bezpieczniejsze tory i zapytała, kto, zdaniem, Magdy, radzi sobie najlepiej. Ta wyznała:

"Wydaje mi się, że wszyscy bardzo się starają i każdy popełnił jakiś błąd, ale jak zwykle Gosia ma piątkę z plusem".

Dało się odczuć rodzinną, świąteczną atmosferę? Naszym zdaniem nieszczególnie...

Zobacz też:

Magda Gessler wspomina wieczór z Sharon Stone. "Siedziałyśmy w kucki"

Magda Gessler kusi świątecznym tortem makowym. Cena? Nie do wiary...

"Znikam na wadze bez wysiłku". Gessler zdradza, co usunęła z diety

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy