Reklama
Reklama

Maffashion została zapytana o związek z Bartoszem Bednorzem. Skomentowała

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, buduje swoją reputację jako jedna z czołowych influencerek w Polsce. Jej udział w programie "Taniec z Gwiazdami" to kolejny krok w jej karierze. Choć słynie z licznych kampanii i współprac, życie prywatne również przyciąga uwagę.

W przeszłości była związana z różnymi osobami, takimi jak Czarek Jóźwik czy Sebastian Fabijański, ojciec jej syna Bastka. Teraz jednak wszystkie oczy skierowane są na jej możliwy związek z Bartoszem Bednorzem, reprezentantem Polski w siatkówce. Choć Maffashion nie zwykła komentować prywatnych spraw publicznie, pojawiły się zdjęcia sugerujące ich zbliżającą się relację. W wywiadzie udzielonym Pomponikowi, skoncentrowała się na swoich przygotowaniach do programu, unikając konkretnych odpowiedzi na pytania o jej życie osobiste.

Reklama

Maffashion po raz pierwszy zapytana o nowego partnera. Tak zareagowała

W ostatnich latach niezwykle ostrożna w kwestiach prywatnych, nadal trzymała się z daleka od komentowania plotek dotyczących jej życia osobistegoSkoncentrowana obecnie na intensywnych przygotowaniach do "Tańca z Gwiazdami", odpowiedziała na pytania dziennikarzy w trakcie treningu. Gdy pojawiły się pytania o nowego partnera, zwłaszcza w kontekście doniesień o związku z Bartoszem Bednorzem, Maffashion zdecydowanie skupiła się na tematach związanych wyłącznie z programem, unikając konkretnych komentarzy.

"Mam partnera tanecznego" - szybko skwitowała Maff w rozmowie z Popomnikiem.

Czytaj także: 

Były Maffashon nie wytrzymał. Szokująca prawda ujrzała światło dzienne

Maffashion szykuje się do walki. Zmobilizowała prawnika i zamierza ruszyć na wojnę z TVN!

Maffashion po głośnym rozstaniu z Fabijańskim wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gdzie teraz mieszka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy