Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"? Wyjawiła prawdę na temat kontuzji [POMPONIK EXCLUSIVE]

Maffashion nie ukrywa, że stara się nie myśleć o wyzwaniach w "Tańcu z Gwiazdami", bo czuje bardzo dużo presji. Choć jej sceniczny partner nie może się doczekać wyjścia na scenę, gwiazda internetu nie czuje się tak zrelaksowana. Na scenie ma zamiar "włączyć" swoje alter ego, które pomoże pozbyć się nerwów. O tym oraz wielu innych wyzwaniach, kontuzjach oraz możliwości zrezygnowania z show, opowiedziała w najnowszym wywiadzie z Pomponikiem.

Maffashion o stresie. Już tego nie ukrywa

Maffashion jako gwiazda internetu oraz odpowiedzialna mama ma ręce pełne roboty. Mimo to znalazła czas, by podjąć się tanecznego wyzwania i rozpocząć przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". W najnowszej rozmowie z Pomponikiem nie ukrywała, że nowe obowiązki nieco ją stresują.

"Różne rodzaje stresu mi w życiu towarzyszą. Jedne powodują utratę na zdrowiu, a ten stres dzięki adrenalinie działa mobilizująco. I moim takim sposobem na niego jest po prostu praca" - uzewnętrzniała się.

Reklama

Kontuzje Maffashion. Było ich już wiele

Maffashion i Michał Danilczuk podkreślili, że bardzo dobrze czują się w wybranej przez siebie choreografii. Widać też, że sobie ufają. Niestety, mimo to Maffashion zaliczyła już niejedną kontuzję. Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, nie zawsze wszystko idzie po jej myśli. Im bliżej programu tym treningi intensywniejsze, a co za tym idzie, wzrasta ryzyko utraty doskonałej kondycji zdrowotnej.

"Staramy się podchodzić do treningu bardzo mądrze. Jeśli jest jakaś namiastka kontuzji, to staram się odpuścić Julii i wysłać ją do fizjoterapeuty. Jest to mnogość treningów, którą teraz pokonujemy. Pierwszy taniec jest wymagający, to jest normalne, nie tylko Julia, ale wielu uczestników ma pierwsze kontuzje. Kostki skręcone, naciągnięcia... To samo w przypadku Julii. Julia jest bardzo drobna. [...] Czasami wolimy odpuścić" - wyjawił Michał Danilczuk.

Problemy Maffashion są poważne? Gwiazda wymieniła wszystkie kontuzje

Z jakimi dokładnie problemami zmierzyła się Maffashion?

"Ostatnio musieliśmy przerwać, bo coś chrząknęło w kostce..." - wspominała gwiazda.

"Była kostka, było kolano, pachwina i dwa kolana..." - wymieniał dalej Michał.

"I stawy zapalne w kolanach!" - dopowiedziała Julia.


Jak wspólnie podkreślili, dobry dobór treningowy i opieka fizjoterapeuty pomagają pomóc utrzymać formę i nie poddawać się pomimo pojawiających się przeciwności.

Maffashion wycofa się z "Tańca z Gwiazdami"? Powiedziała to bez ogródek

Czy w tej sytuacji Maffashion bierze pod uwagę wycofanie się z show?

"Naprawdę musiałoby wydarzyć się coś poważnego, musiałoby to grozić zdrowiu, czy utracie zdrowia na dłuższy czas, żebym zrezygnowała. Na razie jest wszystko bezpiecznie. Po intensywnych treningach, które po 5-6 godzin trwają bez przerwy [...], potrzebne są dwa lub czasami, nawet cztery dni, aby mięśnie się zregenerowały. Tu po prostu nie ma trochę tego czasu.." - wyjawiła Julia.

"Julia poważnie traktuje program i trenuje wymagająco" - dopowiedział jej sceniczny partner.

Nowa edycja tanecznego show już 3 marca o 20:00 w Polsacie. Będziecie kibicować Julii?

Czytaj też:

Hakiel miał dość. Wystosował apel do ludzi. Padło nawet słowo "żegnam"

Ostrowska-Królikowska przerywała milczenie o pracy w "Klanie". Padły wymowne słowa [POMPONIK EXCLUSIVE]

Hakiel doprowadził Skrzynecką do łez. Były mąż Cichopek wywołał wielkie poruszenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama