Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion odpowiada na zarzuty Fabijańskiego o zaburzenia osobowości! Oto, co powiedziała

Nie kończy się konflikt pomiędzy Julią Kuczyńską (35 l.) a Sebastianem Fabijańskim (35 l.). Pomimo tego, że para rozstała się już jakiś czas temu, oboje wciąż nie szczędzą sobie złośliwości. Ostatnio aktor publicznie skrytykował "narcystyczną" osobowość modowej blogerki. O jej zdanie na ten temat zapytał podczas krótkiej rozmowy reporter Pomponika.

Fabijański znów uderza w Maffashion

Były partner Maffashion - Sebastian Fabijański pojawił się ostatnio na premierze najnowszego filmu Xawerego Żuławskiego - komedii o zombie, osadzonej w estetyce groteskowego horroru - zatytułowanego "Apokawixa". Kontrowersyjny aktor wciela się tam w postać tajemniczego Blitza.

Była to jego pierwsza od dłuższego czasu wizyta na czerwonym dywanie. Po chwilowej przerwie od mediów, aktor postanowił wrócić do świata show-biznesu, a po kilkutygodniowej nieaktywności, ruszył także jego profil na Instagramie.

Reklama

Pojawiły się na nim materiały promujące nową produkcję Żuławskiego.

Podczas przechadzania się na czerwonym dywanie przy okazji uroczystego pokazy "Apokawixy", Fabijański udzielił krótkiego wywiadu reporterowi Pudelka. Odniósł się w nim do zarzutów swojej byłej partnerki, która nazwała go "problematycznym narcyzem".

"Ja jestem narcyzem, ja się do tego przyznaję. Mam zaburzenia osobowości narcystycznej, dlatego tutaj stoję, k**** mać. Ja się nie boję do tego przyznać. Pytanie jest tylko, czy osoba, która przez całe życie robi zdjęcia sobie na Instagramie, i to jej życie kręci się wokół niej, czy aby na pewno jest pozbawiona cech narcystycznych... Ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" - przyznał odważnie artysta podczas rozmowy z portalem.

Maffashion odpowiada na zaczepki Fabijańskiego

Teraz zaczepki swojego byłego partnera skomentowała sama zainteresowana, czyli Julia Kuczyńska. Blogerka opowiedziała reporterowi Pomponika o typie swojej osobowości.

"Eklektyczna jestem mocno. Jestem bardzo zróżnicowana" - przyznała Maffashion. "A myślisz, że masz osobowość narcystyczną?" - zapytał dziennikarz nawiązując jednocześnie do wypowiedzi Sebastiana Fabijańskiego. Influencerka nie odważyła się udzielić jednoznacznej odpowiedzi - jak bowiem słusznie zauważyła - takie diagnozy wystawia specjalista.

"Każdy z nas jest trochę narcyzem (...) nie ma nic złego w miłości do siebie, znaniu swojej wartości, w szanowaniu siebie (...), bo dzięki temu jesteśmy lepsi, szczęśliwsi - zdrowsi nawet. Gorzej jeśli mowa o zaburzeniach osobowości narcystycznej" - wyjaśniła celebrytka.

Zapytaliśmy także, czy Maffashion uważa, że jej miłość do siebie utrzymuje się w granicach normy?

"Zaburzenia narcystyczne nie są związane z miłością do siebie" - skwitowała Kuczyńska - tym samym oddalając zarzuty swojego ex-partnera. Zachęciła również do zgłębienia tematu i poczytania trochę na temat różnic między narcyzmem a poczuciem własnej wartości.

Czy Sebastian Fabijański skorzysta z rady influencerki?

Zobacz też:

Trendy jesień 2022: Wieniawa, Maffashion, Hyży i Markowska wiedzą, jak się ubrać 

Sebastian Fabijański na premierze "Apokawixy" Xawerego Żuławskiego. Znów uderzył w Julię Kuczyńską?

Maffashion opublikowała dziwne oświadczenie. Jest wymierzone w jej byłego? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy