Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion o "TzG": "Jurorów się nie boję". Do krytyki jestem przyzwyczajona [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia "Maffashion" Kuczyńska, popularna influencerka i celebrytka, podjęła odważną decyzję o udziale w najnowszej edycji programu "Tańca z Gwiazdami", który startuje już dziś na antenie Polsatu. Mimo wcześniejszych wahań i odmownych odpowiedzi na propozycje udziału w show tanecznym, Maffashion postanowiła stanąć przed nowym wyzwaniem. Jak sama przyznała, jej decyzję o udziale w programie ułatwiła zmiana w życiu prywatnym - ograniczenie zagranicznych podróży ze względu na macierzyństwo. Odniosła się także do rzekomej krytyki jurorów.

Maffashion o "TzG": "Jurorów się nie boję". Do krytyki jestem przyzwyczajona

Po ogłoszeniu decyzji Maffashion o udziale w "Tańcu z Gwiazdami", jej były partner i ojciec dziecka, Sebastian Fabijański, wyraził publiczne wsparcie dla niej. Stwierdził, że trzyma kciuki za jej sukces i nie ma negatywnych opinii na temat jej udziału w programie. W odpowiedzi Maffashion, na ramówce Polsatu, podkreśliła, że cieszy się z pozytywnego nastawienia koleżanek i kolegów oraz przyjaciół do jej nowego wyzwania. Wspomniała także o wsparciu od znajomych, którzy od dawna zachęcali ją do wzięcia udziału w programie, nazywając to "przygodą życia".

Julia Kuczyńska w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia "Maffashion" Kuczyńska zgodziła się wziąć udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", która rusza już dzisiaj w Polsacie. Influencerka długo wzbraniała się przed tym wyzwaniem i w poprzednich latach skrupulatnie odrzucała wszystkie propozycje pląsów. Co stało się, że tym razem zmieniła zdanie? Od kiedy jest matką, ograniczyła zagraniczne wyjazdy. Był czas, w którym wcześniej około dziesięciu miesięcy była poza granicami Polski i wtedy jej udział w show był niemożliwy. Teraz realia są inne. Jest spokojna o dzisiejszy występ. Jak powiedział jej taneczny partner: "Fajnie się porusza, ma dużą grację, dobrze to wygląda" - powiedział Damianowi Glince dla Pomponika. Zobaczcie całą rozmowę powyżej. 

Reklama

Maffashion ujawnia, kto pomaga jej z synem w czasie "Tańca z Gwiazdami"

Zapytana przez Damiana Glinkę Julka, o to kto będzie trzymał za nią kciuki w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" , odpowiedziała, że mama i niania oraz jej syn Bastek. Maffashion czeka na przygodę życia, jaką ma być dla niej "Taniec z Gwiazdami".  Sebastian Fabijański stwierdził, że spokojnie mogłaby wygrać program, okazuje się, że również on będzie trzymał kciuki.

O swoim dzisiejszym występie powiedziała: "Wszystko przyjmę na klatę z pokorą. Wszystkich jurorów bardzo lubię i cenię. Akurat jurorów się nie boję. Czekam na krytykę.

"Z kim spędza czas Bastek jak Ty jesteś na treningach?" - zapytał przedstawiciel Pomponika. 

"Przyjechała moja mama specjalnie i będą kibicować. Będzie też niania" - dodała Maffashion. 

Trzymamy kciuki i zapraszamy na 20:00 do telewizji Polsat! 

Czytaj także: 

Były Maffashon nie wytrzymał. Szokująca prawda ujrzała światło dzienne

Maffashion szykuje się do walki. Zmobilizowała prawnika i zamierza ruszyć na wojnę z TVN!

Maffashion po głośnym rozstaniu z Fabijańskim wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gdzie teraz mieszka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama