Reklama
Reklama

Maffashion jako Barbie rozwścieczyła fanów. Musiała gasić aferę w komentarzach

Maffashion, znana polska influencerka modowa, dołączyła do najnowszej fali zainteresowania Barbie i opublikowała na swoim Instagramie film, w którym przemienia się w tę ikoniczną lalkę. Co ciekawe, film został nakręcony w 2021 roku, na długo, zanim to było modne.

Filmik pokazuje Maffashion w różowym topie i blond peruce, tańczącą w rytm piosenki "Barbie Girl". Makijaż jest również inspirowany Barbie. W opisie do filmu Maffashion ujawniła, że nagranie powstało kilka miesięcy po narodzinach jej syna.

Aferka pod klipem Maffashion

Wśród komentarzy pod filmem dominowały pochwały dla pomysłowości Maffashion. Niektórzy użytkownicy zwrócili jednak uwagę na jej opis, z którego wynikało, że wygląda na filmie "jakby niedawno została mamą". W odpowiedzi na pytania o to, na co konkretnie zwracała uwagę, Maffashion stwierdziła, że chodziło o zmiany w jej ciele po ciąży i karmieniu.

Reklama

Fani wyrazili jednak niezrozumienie dla tej uwagi, argumentując, że wygląda na filmie bardzo szczupło. Maffashion odpowiedziała, że nie miała na myśli niczego negatywnego, ale rozumie, jak ten komentarz mógł być odbierany, dlatego zdecydowała się go usunąć z opisu.

Zarówno Maffashion, jak i wielu innych celebrytów i influencerów zdecydowali się na stylizacje nawiązujące do Barbie w związku z niedawną premierą filmu "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig, z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych.

Maffashion obrażona przez TVN

Na początku maja Maffashion, po emisji "Kulisów sław" z programu "Uwaga" w TVN, zażądała od stacji przeprosin i sprostowania. Odcinek zdenerwował  blogerkę ze względu na rzekome przekłamania i wciągnięcie w to wszystko jej syna. Gościem owego odcinka był były partner Maffashion, Sebastian Fabijański.

"Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania" - napisała w swoich mediach społecznościowych. 

Influencerce udało się uzyskać to, czego oczekiwała. Najpierw wycięto niepochlebne fragmenty o Julii, a teraz doszły do tego jeszcze przeprosiny.

"TVN S.A., wydawca programu "Uwaga!", niniejszym przeprasza Panią Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion za naruszenie Jej dóbr osobistych, w szczególności w postaci dobrego imienia i godności poprzez podanie nieprawdziwych informacji w wyemitowanym dnia 1 kwietnia 2023 roku programie "Uwaga!" - cykl "Kulisy sławy".

Zobacz też:

Maffashion szykuje się do walki. Zmobilizowała prawnika i zamierza ruszyć na wojnę z TVN!

Maffashion nie wspiera Opozdy? Mocna odpowiedź na zarzut internauty!

Maffashion po głośnym rozstaniu wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gdzie teraz mieszka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama