Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion i Fabijański zakopują topór wojenny. Wielkie pojednanie, czy kolejne "medialne show"?

Maffashion (35 l.), czyli blogerka modowa, która w dowodzie osobistym widnieje jako Julia Kuczyńska, jeszcze 4 miesiące temu zarzekała się, że wyklucza wszelkie możliwości pojednania z Sebastianem Fabijańskim (37 l.). Na szczęście, jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, dla dobra synka, jakoś udało im się dogadać. Nawet, jeśli chodzi o spędzanie świąt.

W marcu tego roku Sebastian Fabijański w przypływie trudnego do wytłumaczenia szaleństwa, umówił się na spotkanie z Rafalalą. Najsłynniejsza polska transwestytka, słynąca z hurtowego niszczenia karier i reputacji mężczyznom, których poznała, tym razem też nie przepuściła okazji. 

Fabijański i Rafalala - anatomia skandalu

Rafalala, która ma w zwyczaju nagrywanie swoich znajomych i upublicznianie tych materiałów bez ich wiedzy i zgody, opublikowała też filmik z Fabijańskim, uprzednio naszprycowanym substancjami psychoaktywnymi. Potem zresztą strasznie się dziwiła w wywiadzie dla Plejady, dlaczego wszyscy uznali to w najlepszym razie za nietakt, a w najgorszym za próbę szantażu…

Reklama

Przerażony Fabijański udzielił Pudelkowi wywiadu, w którym, zasłaniając się niepamięcią i nieświadomością, zrzucił wszystko na substancje psychoaktywne, a konkretnie leki w połączniu z narkotykami, pod wpływem których się wówczas znajdował.

W międzyczasie Rafalala opublikowała na Instagramie wpis, w którym, obdarzając Maffashion wdzięcznym określeniem „zdzira”, zarzuciła jej, że pierwsza dopuściła się zdrady na planie polskiej edycji „Fortu Boyard”, tym samym niejako wpychając Fabijańskiego w gościnne objęcia transwestytki.

Maffashion i Fabijański zakopują topór wojenny

Trzeba przyznać, że Julia i Sebastian startowali z naprawdę trudnego punktu i początkowo nic nie wskazywało na to, że będą w stanie porozumieć się z nawet najbardziej podstawowych kwestiach. 

Na szczęście czas zaleczył rany, a parze udało się ustalić, że dobro synka jest dla nich najważniejsze. Jak ujawniła Julia w rozmowie z Jastrząb Post, mają już ustalony grafik na święta:

"Podzieliliśmy to pomiędzy sobą. Mam nadzieję, że każdy jest usatysfakcjonowany. Święta jeszcze jakoś da się podzielić, sylwester już ciężej". 

Jak wyznaje Maffashion w rozmowie Pomponikiem, święta spędzi spokojnie w gronie najbliższych: "Jadę do mojego brata, bratowej, przyjadą moi rodzice. Jadę z Bastkiem do rodziny. Jak Bastek spędzi święta? To tajemnica Bastka...".

Zobacz też:

Maffashion o zielonych włosach. Pisali do niej chorzy na nowotwory? „Trzeba było czymś dodać tego pieprzu”

Maffashion przeszła spektakularną metamorfozę! Martyna Wojciechowska: „Trzymam kciuki za nowy etap”

Maffashion poszła na całość. Postawiła na ostre cięcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama