Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski przekazał wspaniałe wieści. Urodziła!

Od kilku tygodni Maciej Kurzajewski informował, że czeka niecierpliwie na kolejnego członka rodziny. Prezenter i dziennikarz przygotowywał się do nowej roli w swoim życiu. Właśnie nadszedł ten dzień. Maciej Kurzajewski został dziadkiem!

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Maciej Kurzajewski pochwalił się w sieci radosną nowiną. Jego synowa Laura, żona  Franciszka najstarszego syna dziennikarza urodziła! Na świat przyszła dziewczynka. Kurzajewski nie informuje, jakie imię wybrali rodzice dla córki.

"Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! ❤️ Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! ✌️ Kocham Was! Cudowny dzień!!! ✌️" - nie krył radości Kurzajewski.

Pierwsze informacje o wnuczce Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz

W listopadzie ubiegłego roku Paulina Smaszcz informowała, że na swoje 50 urodziny, które celebrytka obchodziła w lutym 2023 roku otrzyma wyjątkowy prezent.  

Reklama

"Najpiękniejszy prezent, jaki w ogóle jest na świecie" - mówiła w relacji Smaszcz. Fani zaczęli spekulować, że być może chodzi o to, że zostanie babcią. Kilka tygodni później "kobieta petarda" potwierdziła te doniesienia, ujawniając, że faktycznie jej pierworodny syn z żoną spodziewają się dziecka.

Niedługo później Maciej Kurzajewski zdradził, że odlicza dni i czeka na nową rolę w swoim życiu. Portalowi Pudelek zdradził, ja czuje się z tym, że zostanie dziadkiem

"Czuję się z tym doskonale. Powiedziałbym, że od lat przygotowywałem się na ten moment" - mówił z radością dziennikarz.

Kurzajewski W wywiadzie dla Jastrząb Post zdradził, że cała rodzina przygotowuje się na ten wielki dzień, kiedy na świecie pojawi się wnuczka.

"Cudownie, że takie rzeczy możemy przeżywać w nieco węższym gronie i cieszyć się nimi w takim kameralnym wymiarze, to wtedy daje nam większą radość. Pewnie, kiedy już ta cudowna dziewczynka pojawi się na świecie, to ja będę miał przyjemność powiedzieć, jakie imię dostała od rodziców. Najważniejsze jest to, żeby urodziła się zdrowa i aby to szczęście, które rozleje się w tej rodzinie i u mnie też, bo czekam na ten moment, będzie czymś, co zapamiętamy na bardzo długo, bo sam wiem, że ten moment oczekiwania i narodzin, to są jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu". 

Paulina Smaszcz również zdązyła się pochwalić, ze jest szczęśliwą babcią.

Rodzina Macieja Kurzajewskiego

Przypomnijmy, że Maciej Kurzajewski (50 l.) z małżeństwa z Pauliną Smaszcz (50 l.) ma dwóch synów: Franciszka i Juliana. Starszy z nich urodził się w 1997 roku i pomimo młodego wieku znalazł już wybrankę serca, z którą postanowił założyć rodzinę.

Nowa partenerka Kurzajewskiego Katarzyna Cichopek na razie ni ekomentuje tego, że Maciej został dziadkiem. W meidach społecznośćiowych dodała post na zupełnie inny temat. 

Czy narodziny wnuczki pogodzą zwaśnionych dziadków?

Zobacz też:

Poród u Kurzajewskich! Cichopek uciekła z Polski, a tu taka sensacja! Smaszcz pilnie przekazała radosną nowinę

Kurzajewski został zapytany, jak z Kasią reagują na słowo "Kurzopki". Ale się zmieszał!

Wszyscy mówią o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego, a tu takie wieści o związku Hakiela!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama