Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski ogłosił poród, a to nie koniec sensacji! Cichopek pilnie reaguje! Spływają gratulacje

Maciej Kurzajewski (50 l.) ogłosił radosną nowinę, że jego synowa Laura urodziła. W ten oto sposób dziennikarz została po raz pierwszy dziadkiem. Chwilę po nim głos zabrała Paulina Smaszcz, która oznajmiła, że to ona jest najszczęśliwszą babcią na świeci. W końcu o komentarz pokusiła się także przyszywana babcia - Cichopek. Zdobyła się na piękny gest wobec ukochanego...

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od miesięcy wzbudzają w mediach ogromne emocje. Trzeba też przyznać, że w ich życiu faktycznie dzieje się sporo. 

Ostatnio para odpoczywała we Włoszech, a po powrocie Maciej mógł w końcu ogłosić światu radosną nowinę. 

Kurzajewski i "Petarda" ogłosili radosną nowinę

Jego synowa Laura, żona  Franciszka najstarszego syna dziennikarza urodziła! Na świat przyszła dziewczynka. Kurzajewski nie informuje, jakie imię wybrali rodzice dla córki.

"Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! ❤️ Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! ✌️ Kocham Was! Cudowny dzień!!! ✌️" - wyznał Maciej. 

Reklama

Uprzedził tym sposobem Paulinę Smaszcz, która swój wpis zamieściła kilkadziesiąt minut później. Najwyraźniej opóźnienie było spowodowane strojeniem się do zdjęcia, na którym zapozowała w stroju niczym nowojorski sprzedawca gazet sprzed lat. 

"Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć. #babciapetarda" - wyznała Paulina.

Cichopek w końcu zareagowała na wpis Kurzajewskiego

Wszyscy czekali zapewne na wpis Katarzyny "przyszywanej babci" Cichopek. Ta jednak zdecydowała się zamieścić jedynie komentarz pod postem ukochanego.

Ten pojawił się wśród setek komentarzy z gratulacjami, w których mogliśmy wyczytać m.in.:

"Dobrego życia dla małej. Gratulacje dla rodziców i młodego dziadka", "Gratulacje dla ciebie i rodzinki Maciek", "Nowe życie ! Wspaniała wiadomość", "Gratulacje dla rodziców i dla Dziadka Maćka" 

Co od siebie dodała Katarzyna? Cichopek ograniczyła się jedynie do zamieszczenia kilku emotikonek serduszek. 

Zobacz też:

Cichopek zaliczyła upadek na stoku! Zahaczyła o nartę Kurzajewskiego i runęła na ziemię!

Daniel Martyniuk szaleje z narzeczoną niczym Kurzopki. Spotkają się na trasie?

Kurzajewski i Cichopek dopięli swego! Sensacyjne plotki to jednak prawda! Znajomy z TVP pilnie wszystko potwierdził

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama