Reklama
Reklama

Ma 63-lata i zachwyca sylwetką. Zrezygnowała tylko z jednego produktu

Małgorzata Pieczyńska od lat zachwyca na scenie i w telewizji. Aktorka może pochwalić się nie tylko dużym talentem, ale również smukłą sylwetką i młodym wyglądem. Czujne fanki artystki bardzo chcą wiedzieć, co ta robi, że tak świetnie się prezentuje, a teraz 63-latka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat diety i wyjawiła swój sekret!

Małgorzata Pieczyńska sławę zyskała w latach 80., a następnie pojawiła się w wielu znanych produkcjach, takich jak: "Komediantka", "Ekstradycja", czy "Quo vadis". Jej fani mogą podziwiać ją również na małym ekranie, gdyż od ponad 10 lat wciela się w rolę Aleksandry Chodakowskiej w "M jak miłość".

Oprócz aktorstwa Pieczyńska interesuje się również zdrowym odżywianiem i sportem, a sowimi radami chętnie dzieli się z fanami. Niedawno wyjawiła, jak wygląda jej dieta. To dzięki temu zachowuje smukłą sylwetkę i młodzieńczy wygląd!

Reklama

Ma 63-lata i zachwyca sylwetką. Zrezygnowała tylko z jednego produktu

Pieczyńska od lat może poszczycić się zgrabną sylwetką i smukłą figurą. Artystka nie ukrywa, że to zasługa zdrowego menu oraz codziennej aktywności. 63-latka wyjawiła, że całkowicie zrezygnowała ze spożywania mięsa, za to stawia na ekologiczne produkty. 63-latka uwielbia zdrowe herbaty oraz świeżo wyciskane soki, w szczególności pomarańczowy, a także chętnie sięga po własne przetwory.

"Nie chcę przyczyniać się do cierpienia zwierząt. Mięso zrobiło się niezwykle tanie i ludzie jedzą szalone ilości, co dla ekologii i zdrowia jest absolutnie niepotrzebne, a wręcz zagrażające" - czytamy jej słowa na "kurierlubelski.pl".

Przy okazji podkreśliła, że od młodości była bardzo wysportowana i intensywnie trenowała.

"Zawsze byłam aktywna fizycznie, trenowałam akrobatykę sportową, jazdę konną, skoki do wody. Całe życie roznosiła mnie energia i intuicyjnie czułam, że potrzebuję sportu. Takie perpetuum mobile - im więcej wysiłku, tym więcej energii miałam" - dodała w rozmowie z serwisem "Ohme".

Przeczytajcie również:

Małgorzata Pieczyńska przeżyła koszmar. Cios zadał jej pierwszy mąż

Pieczyńska bezlitosna dla pracy w Polsce. Bez ogródek zachwala zagraniczne warunki

Pieczyńska ma 63 lata, a tu takie wygibasy. Fani pod wrażeniem sprawności aktorki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy