Reklama
Reklama

Luna usłyszała od Michała Szpaka kilka szczerych słów. W odpowiedzi wyjawiła, co o nim myśli

Luna nie ma łatwego zadania. Jeszcze nie wystąpiła na Eurowizji, a już musi mierzyć się ze sporą krytyką ze strony publiczności. Na szczęście może liczyć na przyjaciół po fachu. Jednym z nich jest Michał Szpak, który miał dla swojej następczyni pewną cenną wskazówkę. Co przekazał wokalistce? Będziecie zaskoczeni.

Luna nie ma dobrej passy? Od preselekcji wiele ją spotkało

Młoda wokalistka Luna, która razem z utworem "The Tower" już niedługo będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024, nie ma łatwo. Najpierw musiała zmierzyć się ze złością ludzi, po tym, jak "wygryzła" Justynę Steczkowską z konkursu, a potem stanąć w centrum afery po koncercie, na którym nie zachwyciła możliwościami głosowymi. Po występie wiele osób uznało, że Luna nie jest gotowa na występ na żywo. W rozmowie z nami wyjaśniła, skąd wzięły się problemy:

Reklama

"Jednak mimo wszystko jesteśmy ludźmi, [...] zmęczenie, trudne warunki na to wpłynęły. Jednego dnia graliśmy koncert w Mediolanie, następnego w Barcelonie, a następnego w Londynie. Bardzo to było intensywne i wydaje mi się, że ten głos mi się przeciążył".

Luna wierzy w siebie. Oznajmiła, co ma zamiar zrobić na Eurowizji

Dziś Luna nie daje po sobie poznać, że ma jakiekolwiek wątpliwości. Zapewniła Pomponika, że w maju da z siebie wszystko i ma zamiar wyjść przynajmniej z półfinału:

"Myślę, że wyjdziemy z półfinału, tu raczej nie ma z tym problemu, dołożę wszelkich starań, aby się wyróżnić" - zdradziła.

Choć nie wszystkie gwiazdy są do niej pozytywnie nastawione (krytycznych słów nie szczędziła sobie m.in. wokalistka Maja Hyży - tekst na ten temat znajdziecie tutaj), wiele sław dzieli się serdecznym słowem i poradami.

Michał Szpak zwrócił się do Luny. Miał dla niej jedną poradę

Jedną z gwiazd, która już przekazała Lunie wskazówki, jest Michał Szpak. Wokalista reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku i zajął ósme miejsce. Zanim wystąpił, wielu podważało jego umiejętności, dlatego 33-latek łatwo odnalazł się w trudnej sytuacji młodszej gwiazdy.

Jak Luna zdradziła w rozmowie z "Na temat", Michał podzielił się serdeczną poradą, co odebrała bardzo pozytywnie:

"Wspaniałą wskazówkę dostałam od Michała Szpaka, który jest niesamowicie dobrą duszą. On mi po prostu powiedział: słuchaj siebie, wiele osób będzie ci dawało jakieś rady, ale to ty wiesz, co masz robić; skup się na sobie, posłuchaj swojej intuicji i zaufaj sobie; uwierz w siebie, to jest najważniejsze".

Myślicie, że Luna przypomni sobie o tych słowach, gdy stanie na szwedzkiej scenie?

Czytaj też:

Ekspertka nie mogła powstrzymać się od komentarza. Tak oceniła talent wokalny Luny

Luna przekazała pilne wieści. Nasza reprezentantka na Eurowizję rezygnuje

Luna długo to ukrywała. Piosenkarka ma rodziców milionerów. Nie do wiary, jak ją nazywają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Luna | Michał Szpak | Eurowizja 2024
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy