Reklama
Reklama

Luna przekazała pilne wieści. Nasza reprezentantka na Eurowizję rezygnuje

Luna na koncercie w Londynie zaskoczyła swoich fanów. Jej występ nie należał do udanych i zaniepokoił wszystkich. Gwiazda wyjaśniała, że ma problemy z gardłem. To jednak nie uspokoiło tych, którzy z niecierpliwością oczekują już na Konkurs Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

Luna już 7 maja ma wystąpić w Konkursie Eurowizji

Luna już w maju ma reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w szwedzkim Malmö. Piosenka "The Tower" wokalistki wygrała polskie preselekcje. Luna już 7 maja ma wystąpić w półfinale. Znawcy konkursu niestety nie dają jej dużych szans. A to, co stało się w Londynie, jeszcze bardziej pogrąża piosenkarkę.

Reklama

Trasa promocyjna Luny

Luna, by zwiększyć swoje szanse w Eurowizji, zdecydowała się na intensywną trasę promocyjną. Planowano koncerty w całej Europie. W Londynie artystka zaliczyła wpadkę, a jej występ wywołał burzę w mediach społecznościowych. Ukazał się w nich filmik, na którym widać, że Luna ma kłopoty z zaśpiewaniem swojej piosenki.

"Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. W Londynie z infekcjami mierzyli się też Belg Mustii, Olly z UK i Francuz Slimane. Większość reprezentantów nawet nie pojawia się na wszystkich przed eurowizyjnych koncertach. Luna jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, która występuje na każdej z tych imprez" - poinformowano w oświadczeniu managementu artystki.

Luna rezygnuje z trasy promocyjnej

Od czasu, kiedy wydano oświadczenie, minęło już kilka dni. W tym czasie sytuacja się zmieniła. Luna wydała właśnie oświadczenie, w którym przekazała, że musi zregenerować swój głos. W związku z tym artystka rezygnuje z dalszej trasy promocyjnej.

"Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać, aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające. Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą możecie usłyszeć. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm tak szybko, jak to tylko możliwe" - mówi w nagraniu, które Luna zamieściła w sieci.

Zobacz też:

Ekspertka nie mogła powstrzymać się od komentarza. Tak oceniła talent wokalny Luny

Alarmujące wieści o Lunie. Straciła głos. "To skutek choroby"

Luna może mieć kłopoty. Fani Eurowizji przemówili

Niepokojące wieści dla fanów Eurowizji. Na jaw wyszły zaskakujące fakty w sprawie występu Luny


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Luna | Eurowizja 2024
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy