Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łukasz Nowicki wziął ślub?

Łukasz Nowicki (43 l.) niedawno po raz kolejny wziął ślub? Tak twierdzi nasza informatorka. Donosi, że żoną dziennikarza została aktorka Olga Paszkowska.

Wydawało się, że po rozwodzie z Haliną Mlynkovą Łukaszowi Nowickiemu trudno jest ułożyć sobie życie od początku. Nie skupiał się na poszukiwaniu nowej miłości, w zamian więcej czasu poświęcał synowi. Trudno było mu ukryć rozczarowanie, gdy jego była żona oświadczyła, że wraz z Piotrusiem przeprowadza się do Czech. 

Reklama

"Łukasz cierpi, że teraz będzie miał rzadki kontakt z synem. Prosił Halinę, żeby chociaż wstrzymała się jeszcze przez wakacje, tak by mógł je spędzić z Piotrusiem" - można było wyczytać w "Na Żywo". 

Plotkowano też, że mężczyzna długo miał nadzieję, że Mlynkova da mu kolejną szansę i znów będą kochającą się rodziną. Tak się jednak nie stało - wokalistka wzięła ślub z Leszkiem Wronką. Nowicki czuł się dotknięty, wyjechał nawet na pielgrzymkę do Santiago de Compostela, by "znaleźć odpowiedzi na pytania, które nagromadziły się w jego głowie". 

Wiele wskazuje na to, że dziennikarz wreszcie odnalazł spokój ducha, a nawet zakochał się! Jak twierdzi nasz informator, Łukasz jest już po ślubie z aktorką Olgą Paszkowską, która swego czasu wystąpiła w "Pierwszej miłości". 

"Para wzięła ślub kilka dni temu podczas podróży do Indonezji. Żoną jest partnerka, z którą mieszka od dwóch lat na warszawskiej Pradze" - twierdzi informator i dodaje, że zakochanych połączyła przede wszystkim pasja do podróżowania.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje