Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Piękna Sandra mocno namieszała w głowach Islanderów! Reakcja chłopaków była bezcenna

W najnowszym, siódmym już sezonie randkowego programu "Love Island. Wyspa miłości" zdecydowanie nie brakuje emocji i niesamowitych zwrotów akcji. Niemal w każdym kolejnym odcinku dochodzi do nieoczekiwanych zwrotów akcji, które nie pozwalają się nudzić oddanym wielbicielom Islanderów. Co wydarzyło się w najnowszym odcinku?

Najnowszy sezon popularnego reality show "Love Island. Wyspa miłości" zdumiewa widzów niemal na każdym kroku. Kiedy wydawało się już, że nic nie jest w stanie zaskoczyć fanów programu, na wyspie pojawiła się Doda! Jak się miało okazać, piosenkarka nie zjawia się w willi tylko po to, by miło spędzić czas - gwiazda dała uczestnikom do myślenia, dzieląc się z nimi swoimi przemyśleniami. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

Reklama

Casa Nova robi furorę na "Wyspie miłości"

Piękna Casa Nova wprowadziła Islanderki w szałowy nastrój, aż do momentu, w którym uczestniczki nie zobaczyły na podglądzie, co tak naprawdę dzieje się w willi. Tymczasem nowe mieszkanki bardzo szybko zadomowiły się wśród Islanderów.

Mieszkańcy wyspy zupełnie nieświadomi tego, że ich dziewczyny opuściły willę, prowadzili nieskrępowaną rozmowę w Kręgu Ognia. Nawet przez moment nie spodziewali się niezwykłej niespodzianki! Ku zaskoczeniu męskiego towarzystwa, do ogrodu wkroczyły piękne, nikomu nieznajome dziewczyny. Reakcja chłopaków była bezcenne. Chwilę potem damski gang zawładną Kręgiem Ognia!

Po wstępnym powitaniu nowe dziewczyny zostały same i wymieniały się spostrzeżeniami na temat Islanderów. Dyskusję jako pierwsza zaczęła Marta:

"Jak wrażenia? No nie wiem, na razie hahaha...". Temat szybko podchwyciła Sandra D. i odpowiedziała:

"Wiesz co, ja zauważyłam, że tutaj iskierkę w oku (jak on ma na imię ten opalony?), Kamila, myślę, że tak dość intensywnie."

Wśród panów nastroje także dopisywały. Rozentuzjazmowany całą sytuacją Mateusz od razu stwierdził, że:

"Mi wpadła w oko Sandra. Ona tak pachnie, ale tak pachnie. Używa zapachu perfum, który mi się dobrze kojarzy..."

"Też uważam, że jedna z piękniejszych dziewczyn, właśnie..." - potwierdził Hubert

"Niektóre bardziej chcę poznać, niektóre mniej, ale na pewno dam szansę Sandrze" - dorzucił Mateusz

Adam zauważył: "Justyna zwróciłem uwagę, że na Huberta zerkała cały czas".

Na koniec  wszystkiego Kuba stwierdził, że: "Trzeba wybierać mądrze, żeby później w "makeup-owni..."

Sandra wzbudziła ogromne emocje

Czuć było w powietrzu, że Mateusz i Hubert są szczerze zainteresowani Sandrą D. Pierwszy rozmowę odbył z nią Hubert. Był zaskoczony, gdy Sandra zwierzyła mu się, że stawia na naturalność i na co dzień rzadko chodzi w makijażu.

"Ja lubię siebie taką, jaka jestem, po prostu i też szukam kogoś, takiego kto wreszcie zaakceptuje mnie taką, jaką jestem, a nie idź na siłownię, bo nie wiem, bo potrzebujesz spompować to czy tamto."

Julia rozmawiała z Mateuszem w ogrodzie i była ciekawa, jaki typ kobiety preferuje Islander:

"Wiesz co, jakby jeśli chodzi o urodę, to nie mam jakoś tak sprecyzowanego typu, no musi być na pewno ciepła, taka rodzinna, kochająca no i na pewno nie cholernie zazdrosna, nie?"

Kamil rozmawiał z Martą, na widok której mocno się zarumienił. Ona spytała Islandera, jak sytuacja wygląda w willi i czy wszyscy są w parach. Kamil opowiedział o swojej relacji, o tym jaka jest trudna i wciąż nie wiadomo, jak dalej będzie się rozwijać.

Justyna z Kubą na leżakach dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Obydwoje stwierdzili, że czują u siebie "dojrzałość".

Mateusz wziął Sandrę do Kręgu i poprowadził z nią bardzo żarliwą rozmowę. Czasem wrzucając delikatne uszczypliwości w kierunku Huberta. Gdy stwierdził, że ma 187 cm wzrostu dorzucił, że to jest to o całe dwa centymetry więcej, niż mierzy Hubert.

Karolina Gilon odwiedziłą zrelaksowanych Wyspiarzy

Czas w willi płynął błogo. Islanderzy dobrze czuli się w swoich towarzystwach.

W tym czasie Islanderki odwiedziła Karolina.

"Mam dla was podejrzewam przykrą wiadomość. Niestety nie wpadnie tu zaraz kilku, nowych przystojnych Wyspiarzy. Ale spokojnie nie przyszłam tu z pustymi rękoma. Mam dla Was test lojalności między partnerami w relacjach. [...] Mało tego, chłopcy nie wiedzą, że będziecie ich podglądały."

Dziewczyny były tym bardzo zaskoczone, ale dzielnie przyjęły do wiadomości zaskakującą informację.

Wieczorem w willi odbyła się zabawa integracyjna: całowanie przez kartkę i wykonywanie zadań było niezłym wstępem do lepszego poznania siebie nawzajem.

Kolejny odcinek już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze!

Love Island. Wyspa miłości na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości": sześć nowych uczestniczek. W willi pojawiła się też gwiazda "Top Model"

"Love Island. Wyspa miłości: Agata próbuje odzyskać Huberta. Relacja z odcinka 

"Love Island". Alicja Ostrouch komentuje plotki o jej wyrzuceniu z pracy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy