Reklama
Reklama

Gwiazda "Top Model" szuka partnera w "Love Island. Wyspa miłości". Poznajcie sześć nowych uczestniczek

7. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" trwa w najlepsze. W show można zobaczyć atrakcyjne singielki oraz singli, którzy w pięknej willi szukają miłości. Ostatnie dni były dla wszystkich bardzo emocjonujące, ponieważ w domu pojawiło się aż sześć nowych Islanderek.

"Love Island. Wyspa Miłości" - na czym polega program?

Do hiszpańskiej willi wprowadzają się piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni. To właśnie na rajskiej wyspie będą szukać miłości życia. W show dodatkowo można wygrać pieniądze. Reality show "Love Island. Wyspa miłości" emitowane jest na od 2019 roku.

"Love Island. Wyspa miłości" - uczestniczki opuściły willę

Producenci programu przygotowali dla uczestniczek niespodziankę. Kobiety otrzymały wiadomość, że jak najszybciej muszą się spakować i niezauważone opuścić program. Dziewczyny były podekscytowane planem. Większość była pewna, że czeka je wyjazd w kobiecym gronie. Okazało się, że udały się do Casa Nova. To właśnie tam będą miały możliwość oglądania w telewizorze, co robią ich partnerzy w willi.

Reklama

Po wyjeździe uczestniczek pojawiło się aż sześć nowych kobiet. Zamieszkały one w willi z bohaterami. Jedną z nich jest Sandra Dorsz, która brała udział w programie "Top Model".

"Love Island. Wyspa miłości" - nowe uczestniczki programu

Julia Drewa

Julia z pasją wykonuje swój zawód. Oprócz swojej pracy lubi także ćwiczyć sama. Jest bardzo skupiona na swojej karierze. Prowadzi treningi online, rozpisuje diety i cieszy się, że może pomóc swoim klientkom zmienić ich życie na lepsze. Zdaje sobie sprawę, że jej wygląd budzi kontrowersje i przez to jest oceniana, ale stara się nie brać do serca opinii innych ludzi. Żyje w zgodzie z własnym sumieniem. Ma wąskie grono, ale sprawdzonych znajomych. Chętnie pomaga innym. Ma dużo empatii. Trudno jej znaleźć miłość, bo kilka razy zaufała i się sparzyła mocno. Chciałabym poznać mężczyznę lojalnego, który ma cel w życiu. Lubi dojrzałych mężczyzn

Justyna Walczak

Justyna jest miłośnikiem mody i wizażu. Dużo czasu poświęca na rozwój i doskonalenie w tym temacie. Lubi spotkania z rodziną i ze znajomymi, ale raczej jest typem domatorki. Życie chłonie garściami. Jest bardzo pozytywną osobą. rzadko, ale czasem potrafi pokazać pazurki. Do każdego celu dąży konsekwentnie i wytrwale. Szuka opiekuńczego romantyka z dobrym sercem. Byłoby wspaniale mieć wspólne pasje.

Marta Kowalska

Marta hobbystycznie zajmuje się foto modelingiem. Interesuje ją ziołolecznictwo, astrologia i ezoteryka. Czuje się zodiakarą. Nie lubi ludzi zaborczych, fałszywych. Stroni od używek i jest z tego dumna. Chociaż niektórzy uważają ją za osobę wyniosłą, ona się tak nie czuje. Jest kontaktowa i otwarta na nowe znajomości. Szuka mężczyzny szczerego, który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. Chce się czuć zaopiekowana i czuć wsparcie partnera.

Ola Basiak

Ola jest bardzo pewną siebie singielką, która zawsze walczy o swoje. Uważa siebie za marzycielkę z bojowym charakterem. Jest ambitna i zdeterminowana. Nie lubi nudy. Często onieśmiela mężczyzn. Lubi nawiązywać znajomości, jest kontaktowa. Szuka mężczyzny lojalnego i zaradnego, który będzie dobrym człowiekiem. Najchętniej wysokiego, dobrze zbudowanego przystojniaka. Ceni sobie dobre relacje z rodziną. Najlepszy kontakt ma z tatą. Jest on najlepszym wsparciem Oli. Tata wierzy w jej sukces i zawsze trzyma za nią kciuki

Sandra Dorsz

Sandra jest samodzielną, niezależną kobietą. Skupia się na sobie i rozwoju kariery. Jest bardzo pewna siebie i zna swoją wartość. Lubi poznawać ludzi, wyznaczać sobie cele i poznawać świat. Jest otwarta, komunikatywna i dobrze się czuje ze sobą, ale wieczorami odczuwa pustkę. Wierzy w miłość i udział w programie ma jej w tym pomóc. Emanuje dobrą energią, którą zaraża ludzi. Zależy jej, aby przyszły partner dzielił z nią pasje. Wymarzony mężczyzna byłby taki, który kocha sport i gotowanie. Lubi facetów szczerych, ambitnych, wspierających i ogarniętych życiowo. Ceni kontakty z rodziną. Jej przyjaciółka jest dla niej ogromnym wsparciem.

Sandra Kosik

Sandra z pasja prowadzi salon kosmetyczny. Chce podjąć naukę tańca sportowego - pool dance Szuka dżentelmena, który będzie ciekaw jej osoby. Nie zwraca uwagi na grubość portfela i skreślony będzie każdy imprezujący egocentryk. Bywa zazdrosna. Lubi wysokich brunetów, chociaż blondyni nie są wykluczeni oraz starszych od siebie mężczyzn. Nie wybaczy zdrady. Nie lubi się kłócić, ale bywa impulsywna. Jeśli coś jej się nie spodoba, próbuje wyjaśnić od razu. Ma dobrą energię i lubi być w centrum uwagi. Mama jest jej najlepszą powierniczką i przyjaciółką.

Odcinki "Love Island" obejrzycie  o 21:00 w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze.

Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" obejrzysz bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości": Nowa para z nocą w kryjówce. Agata robiła wszystko, by odzyskać Huberta

Alicja z "Love Island" została wyrzucona z pracy przez program? Gwiazda komentuje.

Agnieszka i Wojtek mieli prawdziwy raj w poprzednim odcinku "Love Island".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | TV4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy