Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Nagłe straty u Julii i Agaty. Za to raj ma Agnieszka i Wojtek

W programie "Love Island. Wyspa miłości" 7. Julia traci wiarę w dalszą relację z Kamilem. Dla Agnieszki i Wojtka kryjówka była owocowym rajem. Agata nie traci nadziei, na odzyskanie Huberta. Co działo się w najnowszym odcinku wśród gorących Islanderów?

"Love Island. Wyspa miłości". Nagłe straty u Julii i Agaty. Za to raj ma Agnieszka i Wojtek

W programie "Love Island. Wyspa miłości" nie brakuje gorących momentów. Tym razem zamiast ognia namiętności pojawi się gęsta atmosfera niepewności i rozczarowania pomiędzy parami. Tylko jedna z nich poczuje motyle w brzuchu - i będzie to Agnieszka i Wojtek!

"Love Island. Wyspa miłości". Ola i Jay

Jay jest zachwycony Olą. Pierwsza wspólna noc pary na Wyspie Miłości musiała być interesująca, ponieważ obydwoje zaczęli dzień zadowoleni. Jay opowiadał chłopakom o Oli i jej pięknych, zielonych oczach. A Ola nie mogła się powstrzymać od komplementowania Jaya: "On jest tak duży, szeroki i wysoki... Trzeba kilka dni, żeby to ciało ogarnąć. Ja jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa i to jest mój najpiękniejszy poranek, od kiedy tu jestem".

Reklama

Islander stwierdził, że Ola ma trudny charakterek, że obydwoje są gadułami. Jay zachwyca wszystkie dziewczyny, ale to Olę zaprosił Olę na mini piknik do ogrodu. Przygotował owoce, deser i napój i wspólnie spędzali miły czas na trawce. Mężczyzna otworzył się przed Olą i zaczął opowiadać o sobie, swoim dzieciństwie i przeprowadzce do Anglii.

"Love Island. Wyspa miłości". Julia i Kamil

Julia zwierzyła się Beacie, że czuje obojętność ze strony Kamila. Oddalają się od siebie: "Czuję dystans między mną a Kamilem. Nigdy nie miałam tak z innym mężczyzną, no nie wiem coś jest nie tak, ale...".

Julia czuje, że problem jest w komunikacji, w porozumieniu między nimi: "Jak facet widzi, że jest coś nie tak to bierze sprawy w swoje ręce i mówi: "dobra Julka dawaj, idziemy gadać, o co Ci chodzi, jesteśmy w relacji, czemu my nie rozmawiamy?" A obok niego usiadłam, siedzimy i nic! Nie ma tej iskry" - dokończyła Julia.

W tym czasie Agnieszka rozmawiała z Kamilem i też zauważyła, że między Islanderami brakuje "chemii". Przekazała chłopakowi swoje spostrzeżenia i zacytowała fragment rozmowy z Julką: "Ona nie potrafi się otworzyć z powrotem na ciebie. Mówię jej: "Ale Julia na początku było przecież takie bum i było super fajnie, to co się stało teraz? Ona nie wie."

Kamil wyraził się jasno: "Ja też bym chciał znaleźć tą jedyną kobietę no i finalnie miłość, a Julka chyba sama nie wie po co tutaj przyszła? Jakby nie jestem cudotwórcą, bo jakby nie wiem jak odblokować dziewczynę... Muszę się rozglądać chyba za innymi.."

W dalszej części dnia Mateusz i Adam zorganizowali naradę z Julką i wspólnie chcieli przegadać problem, bo widzą, że ich najlepszy kumpel i jego partnerka oddalają się od siebie.

"Love Island. Wyspa miłości". Agata i Hubert

Hubert rozmawiał z Agatą, ale bardzo oszczędnie. Oboje są w patowej sytuacji: on jest zdystansowany do dziewczyny, ponieważ nadal czuje się urażony przez pocałunek Agaty z Adamem, a ona czuje, że Huberta ciągnie do niej, ale nie pozwala mu jego honor, żeby się do Islanderki zbliżyć. 

A Agata mimo, że jest w parze z Mateuszem, wciąż myśli o Hubercie i każdą okazję stara się wykorzystać, aby z nim porozmawiać.

Powiedziała nawet Islanderowi, że Beata, która jest z nim w parze nie bierze Huberta poważnie pod uwagę. Hubert oczywiście był zdziwiony i nie do końca wierzył w te słowa. Ale nawet zastanawiał się jaka jest prawda? I zapytał Agatę:

- "A co tak wypytujesz? Chcesz wprowadzić jakieś wątpliwości u mnie?"
- "Badam teren, no wiesz?" - odpowiedziała

I sama przed sobą się przyznała, że ma słabość do Huberta, co widać bardzo jasno. Kolejna rozmowa między Hubertem i Agatą odbyła się w strefie beauty. To kolejna próba nawiązania kontaktu, ale na próżno. Niestety Hubert jest bardzo zdystansowany.

- "A jakie miałaś dzisiaj intencje mówiąc mi o tych rzeczach względem Beaty?"
- "Otworzyć Ci oczy, tak jak ty mi wczoraj gdy przyszedłeś i powiedziałeś, że Mateusz się całował z Beatą".

"Love Island. Wyspa miłości". Agnieszka i Kuba

W kryjówce czas dla Agnieszki i Kuby był bardzo sprzyjający. Owoce, romantyczna atmosfera sprzyjała zacieśnianiu relacji. Agnieszka w szampańskim nastroju bawiła się doskonale, a Kuba odwzajemniał te same uczucia. 

Love Island. Wyspa Miłości sezon 7, nie przestaje zaskakiwać. Być może tę wyjątkowość zawiera magiczna siódemka. Ale nie zwalniamy tempa i zapowiadamy, że już wielkimi krokami zbliża się  CASA...(tym razem nie AMOR) Lada moment siódmy sezon Love Island odkryje kolejne tajemnicze karty.

Kolejny odcinek o 21:00 w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze.

Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" obejrzysz bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama