Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Nowa para z nocą w kryjówce. Agata robiła wszystko, by odzyskać Huberta

Każdy kolejny dzień przynosi nowe ekscytujące wieści z Wyspy miłości. Islanderzy i Islanderki mają za sobą kolejne wrażenia, zmiany i tworzące się coraz intensywniej związki.

"Love Island. Wyspa miłości": Randki Islanderów odsłoniły ich tajemnice, marzenia, słabości

Tuż przed weekendem w programie "Love Island. Wyspa miłości" działo się naprawdę wiele. Rywalizację musieli już opuścić pierwsi uczestnicy i uczestniczki, w tym m.in. Alicja Ostrouch, która nie ukrywa swoich uczuć do Mateusza już po programie. W jednak wypadku mniej zdecydowanie nie oznacza gorzej. Wręcz przeciwnie!

Tym razem szczególnie dużo toczyło się wokół osoby Huberta. Agata w dalszym ciągu nie ukrywa, że jest nim zainteresowana. Cały czas ma nadzieję, że przekona Islandera do siebie i będzie mieć szanse na powrót do niego. Z kolei Beata nie kryje zaniepokojenia, bo sama jest w parze z Hubertem i chce z nim stworzyć coś bardziej trwałego.

Reklama

„Nie ukrywasz, że będziesz oczywiście próbować do Huberta? To chcesz, to chciałaś powiedzieć, tak?” – zapytała Beata, a Agata odpowiedziała: „Ale ja cały czas o tym mówię, że biorę go pod uwagę…”. Islanderka dodała, że rozmawia cały czas z Mateuszem o jej zainteresowaniu Hubertem.

Tymczasem Agnieszka wróciła z kryjówki bardzo zadowolona i opowiedziała dziewczynom, że miniona noc była cudowna, bo z Kubą czuje się świetnie. Zdaniem uczestniczki oboje bardzo się zbliżyli: „Fajny chłopak z niego” – podsumowała.

Agata chce zmienić partnera w "Love Island"?

Kolejna próba zbliżenia się Agaty do Huberta dała w rezultacie spokojną rozmowę. Islanderka wyłożyła kawę na ławę i powiedziała wprost, że zależy jej na nim. Jak podkreślała, żałuje swojego zachowania i liczy na przychylniejsze spojrzenie ze strony Huberta.

„Czego Ty naprawdę chcesz?” – zapytała Agata.

„Chcę osoby, która jest zainteresowana mną szczerze, nie chcę być dla nikogo na pewno planem B, nie chcę być piątym kołem u wozu, gdzieś tam chłopakiem miłym na przeczekanie.” – odpowiedział Hubert.

„Nigdy Cię nie traktowałam jako chłopaka na przeczekanie” – dodała Agata.

W pewnym  momencie Hubert zapytał czy jest jakieś ale? I szybko usłyszał odpowiedź od Agaty: „Tak, że cały czas myślę o Tobie?”. Islanderka najwyraźniej nie przekonała jednak tym wyznaniem byłego partnera. Finalnie Hubert stwierdził, że lepiej niczego nie zmieniać i niech zostanie tak jak jest.

Wieczorne randki w nowym odcinku "Love Island. Wyspa miłości"

Wieczorem Islanderzy mieli w ogrodzie randki, gdzie więcej rozmawiali o sobie, swoim życiu.  Beata zapytała Huberta czy byłby w stanie przeprowadzić się do Anglii?

„Jeśli chodzi o przeprowadzkę to Londyn jest jak najbardziej możliwy, ale nie ukrywam, że Polska gdzieś tam siedzi mi w głowie i jest to dla mnie ważne miejsce” – odpowiedział Hubert.

Z kolei Agnieszka wyznała Kubie, że marzy o domku nad wodą, najlepiej z bezpośrednim zejściem do jeziora, o dzieciach i rodzinie: „I te dzieci codziennie 7:00 rano pobudka i tup tup tup po mostku i wrzucam je do wody, żeby się uczyły pływać” - rozmarzyła się Islanderka.

„W zimę też?” – zapytał Kuba.

„W zimę będzie morsowanie”-odpowiedziała Agnieszka. Kuba patrzył na Agnieszkę z dużym zaciekawieniem, chociaż momentami był lekko przerażony.

Julia zapytała  Kamila czy wybaczyłby zdradę? A on odpowiedział, że jego największym autorytetem jest siostra, która będąc w ośmioletnim związku daje przykład Kamilowi. Chłopak wierzy w szczerą, prawdziwą miłość i ma nadzieję, że taką znajdzie. Bez zdrad.

W międzyczasie Jay wyznał Oli, że jest tatą i ma dwuletniego synka. Ola nie ukrywała zdumienia i chyba nie do końca była tym faktem zachwycona. A przynajmniej czuła się zaskoczona.

Marta wyznała Adamowi, ze liczy na to, że zbudują prawdziwy, trwały związek i ma nadzieję na wspólną przyszłość. Jej zdaniem Adam jest opiekuńczy i to jej się podoba. Randka zbliżyła Islanderów do siebie i Marta oficjalnie ogłosiła dziewczynom, że są w związku z Adamem.

Agata wyznała Mateuszowi, jak bardzo wdzięczna jest swojej mamie, za trud , który włożyła w wychowanie swoich dzieci jako samotna matka. Agata jest dumna ze swojej mamy. Mateusz wysłuchując tej historii bardzo się wzruszył. Adama i Martę czekała noc spędzona w kryjówce. Obydwoje czekali na ten moment, bo są zaangażowani w tej relacji. Marta coraz mocniej czuje więź z Adamem i angażuje się emocjonalnie w ich związek. W szampańskich humorach wrócili z kryjówki.

Wyspiarki – siła sióstr w programie Czwórki

Na koniec dziewczyny dostały smsa z interesującą wiadomością. Miały szybko spakować walizki (poza wiedzą chłopaków) i opuścić willę na jakiś czas. Były podekscytowane bo szykował się babski wypad, ale wielka niewiadoma wciąż jest przed nimi. I oczywiście przed widzami.

Odcinki "Love Island" obejrzycie  o 21:00 w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze.

Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" obejrzysz bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

Alicja z "Love Island" została wyrzucona z pracy przez program? Gwiazda komentuje.

Agnieszka i Wojtek mieli prawdziwy raj w poprzednim odcinku "Love Island".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy