Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Dwie pary wróciły do domu! Zaskakujące, kto pożegnał się z programem

Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć w programie. Dziś kolejna wizyta Karoliny Gilon i wyniki głosowania widzów! Pora na kolejne rozstania... Tym razem z willą pożegna się czwórka Wyspiątek, która zdaniem widzów nie zasługuje na finał! Kto zakończy na tym etapie swoją przygodę na Wyspie miłości? Czas na wieczór prawdy!

Jakub podzielił się z Anią wrażeniami z randki z Sandrą.

Chemia w tej parze całkowicie się wyczerpała, nawet niewinne stwierdzenie chłopaka - idziemy myć ząbki - sprowokowało Sandrę do westchnienia i komentarza - jak do dziecka... no widzisz, potwierdzasz utwierdzasz. Jednak, gdy już ustalili, że łączy ich tylko przyjaźń, napięcie opadło i oboje poczuli się lepiej. 

Josie po raz kolejny zachwyciła górala

W parze Josie i Kuby słodko... nawet śniadaniowy omlet, przygotowywany przez Josie dla Górala, został niechcąco posłodzony... Przy okazji kanapowych czułości Wyspiarka stwierdziła, że jedzie do Zakopanego i chce dostać kurę na smyczy.

Reklama

Ola i Piotr otrzymali przystawkę do śniadania - sms z zaproszeniem na randkę. Rowerowa wyprawa nadmorską promenadą zakończyła się piknikiem na trawie. 

To był strzał w dziesiątkę, Ola powiedziała, że uwielbia jeździć na rowerze, a Piotr czule ją całował. Islander zapytał, czy myślała o tym, żeby być jego dziewczyną, ona powiedziała że nie może się doczekać wspólnego bycia po programie!

Uczucie Patrycji i Mikołaja kwitnie

Definicja cudownego początku dnia wg Patrycji: śniadanko przygotowane przez Mikołaja, kawka, a potem przytulanie na kanapie - w tej parze również uczucia kwitną! Reszta dnia też okazała się dla tej pary niezła - randka w górach, gdzie Islanderka usłyszała wiele miłych słów. 

Po powrocie czujne Wyspiarki od razu zauważyły, że z ust Patrycji zniknęła szminka...

Laura jest zazdrosna o Jurka

Laura spędziła miłe chwile z Jurkiem w jacuzzi, chłopak nie szczędził jej komplementów.

Widać, że coraz lepiej się dogadują i świetnie im ze sobą razem. Jednak przed wieczorną imprezą dziewczyna była wyraźnie spięta i unikała odpowiedzi na pytanie dlaczego jest poważnaKrótka rozmowa z Sandrą wyjaśniła wszystko - dziewczynie nie podoba się, że Jurek przytula się i pozuje z innymi Wyspiarkami. 

Wieczorna impreza zaczęła się od sesji zdjęciowej Wyspiątek. Dobra zabawa została nagle przerwana przez Karolinę Gilon! Jej słowa -  może ja wam zrobię ostatnie zdjęcie w tym składzie? - mogły oznaczać tylko jedno: eliminację! 

Wieka eliminacja tuż przed finałem!

Tym razem to widzowie zdecydowali w głosowaniu, kto nie zasługuje na finał. Zgromadzeni w Kręgu Ognia mieszkańcy willi z napięciem słuchali Karoliny. Na początek Ola i Piotrek oraz Josie i Jakub dowiedzieli się, że są bezpieczni. 

Przyszła kolej na Laurę i Jurka oraz Anię z Włodkiem - dowiedzieli się, że mają 30 minut na opuszczenie Wyspy! To oznaczało, że bezpieczni są również Patrycja i Mikołaj oraz Sandra i Jakub.

Islanderzy byli zszokowani sytuacją i odejściem aż dwóch par. Najmocniej przeżywali eliminację Josie i Kuba, którzy bardzo zżyli się szczególnie z Anią i Włodkiem. Znaleźli w willi wzruszające słowa pożegnania napisane w garderobie. Padły deklaracje o zorganizowaniu spotkania po programie...

Wyspiątka powoli będą się oswajać z odejściem przyjaciół, jeszcze nie wiedzą tego, co już wiedzą widzowie, że wielkimi krokami zbliża się kolejna eliminacja, która wyłoni skład finału!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Wielki koniec tuż przed finałem! Dla nich nie ma nadziei...

"Love Island. Wyspa Miłości": Wielkie powroty i drugie szanse! A w kryjówce... aż iskrzy!

Sobota na "Love Island. Wyspa miłości": wyrok Islanderów, list pokrzepienia i niespodzianka w miejskiej grze

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama