Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Alicja i Mateusz spędzili intymne chwile w kryjówce! Później odbyło się przeparowanie

Przez cały czas Julia czuła uraz do Oli. Straciła zaufanie do niej przez pocałunek Oli i Kamila. Ola nie czuje, że zrobiła coś złego i próbowała wielokrotnie starać się wytłumaczyć Julii, że nie miała żadnych złych zamiarów względem Ilsandera. Ale niesmak pozostał, a między dziewczynami było niezręcznie...

Alicja i Mateusz udali się do kryjówki!

Nadszedł moment kiedy Islanderzy mieli zdecydować, która para powinna udać się do kryjówki. Bezsprzecznie wszyscy stwierdzili, że na intymne chwile zasługują Alicja i Mateusz. Miło zaskoczeni Islanderzy spędzili sami ze sobą noc. Zdecydowanie było widać i czuć, że relacja Alicji i Mateusza coraz bardziej się zacieśnia i wszystko idzie w kierunku miłości. 

Niezręczna sytuacja między Wojtkiem i Agą

Wojtek czuje, że w jego relacji z Agnieszką brakuje chemii. Nie mają wspólnych tematów i coraz dalej są od siebie. Za to Jagoda budzi zainteresowanie Islandera i chętnie z nią dyskutuje. Wojtek przyznał się, że chce poznać bliżej Jagodę i nie zamyka się na inne znajomości. Tymczasem Agnieszka dołączyła do dwójki rozmawiających i spytała:

Reklama

Agnieszka: "Będziecie jeszcze długo rozmawiać ogólnie? Wojtek odpowiedział: "Możemy porozmawiać jeśli chcesz". Agnieszka nie dawała za wygraną: "A nie rozmawialiście o czymś ważnym takim?". Na co Jagoda: "Po prostu rozmawiamy Wojtek: Rozmawiamy o wszystkim..."

Zrobiło się niezręcznie, więc Wojtek z Agą odeszli tylko we dwoje porozmawiać. Ona przyznała, że czuje rozluźnienie w ich parze i nie rozumie dlaczego tak się dzieje. Wojtek poczuł się zakłopotany i przyznał, że nie do końca czuje wspólny kierunek z Agnieszką.

Przeparowanie na Wyspie Miłości

W dalszej części dnia odbyło się przeparowanie. Zupełnie inaczej przebiegało niż do tej pory. Pierwszy raz nie odbyło się w Kręgu Ognia. Wybierali Islanderzy , których wypowiedzi dziewczyny słuchały w telewizorze. Niestety, było zaskakująco i smutno dla kilku Islanderek.

Pierwszy wybierał Hubert, który potwierdził swoją decyzję, że chce być w parze z Agatą. Drugi wybierał Kamil i to on zaskoczył dziewczyny, a przede wszystkim Julię, która była pewna, że będzie dalej budować relację z Islanderem. Niestety Kamil zdecydował się na Olę, co wywołało konsternację i szok wśród dziewczyn.

Mateusz nie zaskoczył nikogo wybierając Alicję. Łukasz także pozostał przy swojej wcześniejszej decyzji i wybrał Wiki. Przyszedł czas na Wojtka, który zdecydował się budować coś nowego z Jagodą. Niestety Agnieszka nie była zadowolona. Ostatni wybierał Adam, który postanowił spróbować bliżej poznać się z Beatą. Tym samym Agnieszka i Julia zostały singielkami. Ale, jak się okazało, to nie był jeszcze czas opuszczenia willi.

Love Island. Wyspa miłości na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę godzina 21:00

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama