Reklama
Reklama

"Love Island". Kamila Rumin przeszła niezwykłą metamorfozę! Jak wyglądała wcześniej?

W "Love Island" Kamila Rumin (24 l.) zaprezentowała się widzom jako wrażliwa i uduchowiona dziewczyna, która szuka prawdziwej miłości. Jak wyglądała uczestniczka przed metamorfozą i wybraniu "ostrego" wizerunku?

Kamila Rumin to jedna z uczestniczek 5. edycji programu "Love Island. Wyspa Miłości". W programie piękna islanderka poszukuje wytrwałego mężczyzny do stworzenia stałego związku. Jej wybranek może nawet mieć kiepską fryzurę!

"Love Island. Wyspa Miłości". Kamila Rumin - jak wyglądała przed metamorfozą?

Kamila Rumin przed metamorfozą była nie do poznania! Ciemne włosy, mocne, grube brwi, doczepione sztuczne rzęsy i brak tatuaży na twarzy i szyi. Poznalibyście ją po zdjęciach? Na Instagramie (@rumin.kamila) Kamila swoje ostatnie zdjęcia sprzed metamorfozy ma z 2020 roku. Nie minęło więc dużo czasu, aby zmieniła się nie do poznania!

Reklama

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Obecnie Kamila zachwyca blond lokami, zadziornymi tatuażami na twarzy i ciele, kolczykami i świetną sylwetką. Czy młoda wyspiarka znajdzie prawdziwą miłość? Wolicie Kamilę w ciemnych, czy jasnych włosach?

"Love Island. Wyspa Miłości" - Kamila Rumin

Kamila Rumin z zawodu jest barberką - zajmuje się męskim strzyżeniem i ma własny salon w Częstochowie. To dlatego jej wybranek z gorącej hiszpańskiej wyspy może mieć kiepską fryzurę, Kamila da sobie z nią radę!

Nowa edycja "Love Island. Wyspa Miłości" rozpoczęła się 28 lutego. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę o godzinie 22:05.

Zobacz także: 

"Love Island. Wyspa Miłości". Pierwszy odcinek show za nami! Zaskakujące, co stało się pod osłoną nocy!

Kamila Rumin unikała szkoły?! Mówi wprost: "Nie wiem jak, ale zdałam!"

Elon Musk udziela kosmicznego wsparcia Ukrainie. Starlink już działa

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Rumin | "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy