Reklama
Reklama

"Love Island 8". Armin wszedł z inną i Laura została singielką. Weronika pożegnała się z wyspą miłości

Na "Love Island 8" koniec Casy Amor przyniósł wiele zmian i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Krąg Ognia płonął ze zdwojoną siłą - zostały złamane serca, a także nadszedł czas pożegnań. Takich emocji na wyspie miłości jeszcze nie było!

"Love Island 8". Szczęśliwa Casa Amor dla Bartka i Jaqueline

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Karolina Gilon rozpoczęła rozmowę w Kręgu Ognia z Islanderkami i nie sądziła, że czeka na wszystkich tyle niespodzianek. Na początku zapytała wszystkich jak się podobało życie w ostatnich dniach w wilii, a potem poprosiła jako pierwszą Jaqueline, aby wstała i powiedziała kogo wybiera. Dziewczyna była bardzo zdecydowana i potwierdziła, że ona czeka tylko na Bartka. Żaden z nowych chłopaków nie przypadł jej do gustu i tylko koszykarz był w jej myślach. Chwilę po tym przekonała się sama, gdy Bartek wszedł z kwiatami i objął w ramiona swoją ukochaną Islanderkę. Sam przyznał, że nie interesowały go dziewczyny w Casa Amor i nie mógł się doczekać spotkania z Jaqueline.

Reklama

"Love Island 8". Ania wybrała Przemka, a Rafał wrócił z Oliwią do willi

Kolejna była Ania, która przed Casa Amor była w parze z Rafałem. Ania przyznała, że nie układało im się i od początku wiedziała, że zainteresuje się chłopakiem, który zamieszka w willi w czasie Casa Amor. I tak się stało. Ania wybrała Przemka, który potwierdził, że kontakt z Anią miał najlepszy i cieszy się z wyboru dziewczyny.

Do Kręgu Ognia wszedł Rafał z dziewczyną z Casy Amor Oliwką i na początku zaznaczył, że zabawa w Casie była znakomita, najlepsze dziewczyny były zupełnie inne niż w willi. Więc wraca zadowolony, szczęśliwy, a do willi przyszedł z koleżanką, a nie z partnerką, bowiem w późniejszym czasie wszyscy mieli się dowiedzieć, o co chodzi.

"Love Island 8". Adam znowu złamał serce Weroniki. Przyszedł do willi z Sofi

Werka wybierała jako czwarta. Przed Casą Amor tworzyła parę z Adamem, ale widać było, że ta relacja nie ma szansy na rozwinięcie. Weronika przyznała, że jej serce jest silniejsze od rozumu i wciąż myśli o Adamie, w związku z tym nie chcąc oszukiwać zadnego z panów, postanowiła nie wybierać nikogo. Jeśli chodzi o Adama to życzy jemu jak najlepiej i jest ciekawa kogo wybrał. Adam wszedł do willi z nową dziewczyną z Casy Amor - Sofi. I jak sam przyznał bardzo dobrze się tam bawił i świetnie czuł.

"Love Island 8". Lori dowiedziała się o odejściu Bartka. Do pary wzięła Kubę

Przyszedł czas na Lori, która przed Casą Amor była w parze z Bartkiem strażakiem. Islanderka zaprosiła do siebie Kubę i z nim zaczęła tworzyć nową parę, ale w między czasie Karolina Gilon poinformowała ją , że Bartek będąc singlem odszedł z programu. Nie była to przyjemna chwila, bo Lori trochę posmutniała, ale życzyła Bartkowi szczęścia. Ona nie miała żadnych wątpliwości i podjęła przemyślaną decyzję.

"Love Island 8". Armin przyszedł z inna kobietą. Laura została singielką

Laura w nerwach czekała na Armina. I była zdumiona, gdy zobaczyła wchodzącego partnera z dziewczyną, którą okazał się Karolina. Nikt nic nie mógł zrozumieć o co chodzi. Laura była w szoku, bo okazało się, że została singielką. A jednak Armin zaskakując wszystkich wszedł z Karoliną jak z koleżanką i zapewniła, że dalej będzie budował relację z Laurą. Laura odetchnęła z ulgą, chociaż długo nie mogła uwierzyć o co chodzi.

Na koniec wszedł Albert z dziewczyną z Casy Amor i zaskoczył wszystkich swoją obecnością, ponieważ tak jak Karoliny tak i Alberta nikt się nie spodziewał.

"Love Island 8". Weronika sama odeszła z wyspy miłości

Na koniec Werka wstała i wszystkim oznajmiła, że zrobiło się trochę ciasno i jest za dużo osób, których ona nie lubi, więc zdecydowała, że lepiej będzie, jeśli odejdzie z programu. Karolina pożegnała Patryka i Mateusza, którzy zostali singlami, ponieważ żadna dziewczyna nie wybrała ani jednego, ani drugiego.

Tym samym Wyspę miłości opuściły trzy osoby: Weronika, Mateusz i Patryk.

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy