Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Liszowska wróci do pracy miesiąc po porodzie?

Joanna Liszowska (35 l.) została właśnie po raz drugi mamą. Jednak urokami macierzyństwa nie ma zamiaru cieszyć się za długo...

Aktualnie Liszowska przebywa w Szwecji, gdzie dochodzi do siebie po porodzie. W opiece nad dzieckiem dzielnie pomaga jej bogaty mąż, Ola Serneke (42 l.).

Reklama

Jego pomoc może niebawem okazać się bardzo przydatna. Aktorka za niewiele ponad miesiąc będzie musiała znów pojawić się w Warszawie. Wszystko z powodu jej zawodowych zobowiązań.

Pod koniec października ruszają odcinki na żywo do programu "Got To Dance", w którym jest jurorką. Z niecierpliwością oczekują jej także producenci serialu "Przyjaciółki".

Na szczęście nauczyła się świetnej organizacji po urodzeniu pierwszego dziecka. Liczy, że i teraz wszystko uda jej się idealnie pogodzić.

"Gdy obowiązki zawodowe wzywały, niczym kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, nieraz wsiadała w swoje luksusowe porsche i w towarzystwie córeczki pokonywała Bałtyk. A gdy była na planie, dziewczynką zajmowała się opiekunka. Teraz może się spodziewać, że stary, dobrze sprawdzony scenariusz kolejny raz się sprawdzi" - czytamy w "Fakcie".

Może to najwyższa pora, aby zamienić luksusowe porsche na jakiś bardziej rodzinny samochód? Dwójka dzieci i różne klamoty mogą się w tym sportowym wozie nie pomieścić...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | dzieci | praca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje