Reklama
Reklama

Liszewski z zespołu "Weekend" opowiedział o nocy poślubnej. Z żoną mieli towarzystwo

Radosław Liszewski (46 l.) w programie "Śluby Gwiazd" zdecydował się opowiedzieć o szczegółach... nocy poślubnej! Izabela Janachowska-Jabłońska (36 l.) nie kryła zdumienia tym, co powiedział! Fani również są w szoku!

Radosław Liszewski założył zespół Weekend

Radosław Liszewski od dziewiątego roku życia uczył się gry na instrumentach perkusyjnych. Nie ukończył szkoły średniej, za to w 1997 założył zespół, w którym pozostaje do dziś. Ich najnowszy krążek pochodzi z 2018 roku i ma tytuł "Kocham jej oczy". Muzyk w wywiadzie z PAP Life zapowiedział, że może być to jedna z ostatnich płyt. Nadszedł bowiem czas końca dla dużych krążków. 

"To zanika, gramy single, a jak już uzbiera się kilka nowych piosenek, składamy to na album" - według niego promocja muzyki przeniosła się do sieci.

Reklama

Radosław uwielbia swoją pracę, co doceniają wierni fani, od lat śledzący poczynania ulubionej grupy. 

Prywatne życie wokalisty zespołu Weekend

Prywatnie wokalista żonaty jest z Dorotą i mają dwóch synów: Norberta i Jakuba. Szczegółami ślubnych perypetii podzielił się w programie "Śluby Gwiazd". Powiedział nawet co nieco o nocy poślubnej. Żona nie będzie miała mu za złe? 

Jak się okazuje, żona nie ma o co się gniewać. Szczególnie że gdy Radosław dzielił się tajemnicami, siedziała zaraz obok, razem z mężem wspominając... nudną noc. Zaraz, ale jak to? Tak jak niektórzy może się już domyślają, noc poślubna gwiazdy disco polo nie była spełnieniem marzeń.

Liszewski wspomina noc poślubną!

"Nigdy nie zapomnę nocy poślubnej" - powiedział Radosław w programie, co Izabela Janachowska-Jabłońska od razu podchwyciła. 

"Super, że chcesz o tym opowiedzieć!" 

"Ja mogę śmiało powiedzieć, bo nie ma o czym. Pojechaliśmy na noc poślubną do naszego mieszkania, a w naszych pokojach na materacach z sześć, siedem osób spało". 

"Nam tylko łóżko zostało" - wtrąciła Dorota. 

"Rodzina się zjechała, znajomi, nie mieliśmy gdzie wszystkich ulokować, to każdy, gdzie mógł, tam się położył" - podsumował Radosław, wspominając dawne czasy z uśmiechem na ustach.

Liszewski w programie opowiedział też o drodze do mieszkania w bloku, którą przebyli maluchem wujka! Był przymrozek, co było zaskoczeniem, ponieważ ślub odbył się w drugiej połowie kwietnia. Radosław musiał skrobać szyby, żeby auto mogło bezpiecznie wyjechać!

Ile zarabia zespół Weekend?

Wokalista zespołu Weekend nie może narzekać na brak współprac. Disco polo ma się bardzo dobrze. Jak pisaliśmy w artykule, który można znaleźć TUTAJ, grupa Weekend z Radosławem Liszewskim na czele chętnie zagra swoje przeboje, włącznie z hitem "Ona tańczy dla mnie", za około 31 tys. zł.

Czytaj też:

Radek Liszewski ma problemy z domem. Nie spodziewał się, że będzie tak źle ze sprzedażą

Żona nie opuszcza Radka Liszewskiego na krok. Byli razem w studio TVP

Britney Spears sprzedała willę w Kalifornii. Sporo na tym straciła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy