Reklama
Reklama

Lil Masti pochwaliła się USG. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Lil Masti (33 l.) jakiś czas temu podzieliła się w social mediach ciążową sesją, na której widać jej okrągły brzuszek. Aniela Bogusz ogłosiła tym samym, że spodziewa się pierwszego dziecka. Influencerka postanowiła iść za ciosem i nagrać swoje badanie USG, które wykonała u Mamy Ginekolog.

Lil Masti nieźle zaskoczyła fanów, kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Celebrytka jest obecnie w siódmym tygodniu ciąży i regularnie publikuje fotografie oraz nagrania w swoich social mediach. Była już sensualna sesja zdjęciowa z ukochanym, a teraz przyszedł czas na nagranie, na którym 33-latce zostało wykonane badanie USG. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Lil Masti chwali się filmikiem z USG

Lil Masti po raz kolejny zaskoczyła w sieci. Tym razem opublikowała informację, że spodziewa się dziecka. Radosnej nowinie towarzyszyła sesja ciążowa z ukochanym "Tygryskiem". Ogromny brzuch 33-latki mógł sugerować fanom, że już niedługo poród. Prawda okazała się zupełnie inna. Aniela Bogusz jest dopiero w siódmym tygodniu ciąży.

Reklama

Parę godzin temu na instagramowym koncie gwiazdy pojawiło się nagranie, które zostało wykonane w gabinecie Mamy Ginekolog. Influencerka podczas USG nie kryła radości.

"O boże, o boże. Niemożliwe to jest. Jezu, ale akcja. To jest ten pęcherzyk, to czarne takie? Jezu to nasze dziecko jest. O matko, to jest niesamowite" - krzyczała przejęta Bogusz.

Mama Ginekolog powiedziała, że widzi jeden wyraźny pęcherzyk ciążowy oraz drugi, który jest znacznie mniejszy. Dodała jednak, że Lil Masti, aby dowiedzieć się, czy jest w ciąży bliźniaczej, powinna powtórzyć badanie za dwa tygodnie.

"Ale akcja, jakbym się dowiedziała to chyba bym zemdlała" - powiedziała przejęta Lil Masti.

Internauci zniesmaczeni nagraniem Lil Masti

Lil Masti chyba nie spodziewała się tego, iż jej nagranie z badania wywoła aż tyle negatywnych emocji. Większość internatów w sekcji komentarzy była wyraźnie zniesmaczona filmikiem. Spora część fanów 33-latki nie pochwalała również ogłaszania stanu błogosławionego na tak wczesnym etapie.

"Co za dużo prywaty to nie zdrowo"

"Gratulacje, brakuje jedynie filmiku z samego stosunku!!!"

"Nie wierze, czy ona właśnie wrzuciła nagranie na którym ma robione USG dopochwowe? Xd"

"Bez kitu, jest duża szansa na live z porodu lub stories z poczęcia"

"Nie życzę nikomu ani tobie nic złego, ale ogłaszanie w sieci ciąży w 7 tygodniu jest troszkę chyba za wczesne. Na takim etapie może jeszcze się wiele wydarzyć"

Lil Masti zakończyła karierę w FAME MMA

Aniela Bogusz 17 listopada 2022 roku poinformowała opinię publiczną o zakończeniu swojej kariery w FAME MMA. Najlepsza freak fighterka w Polsce umotywowała swoją decyzję tym, że chce skupić się na założeniu rodziny. Po paru miesiącach od tego ogłoszenia wyjawiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz też:

Lil Masti w ciąży. Influencerka pochwaliła uroczą sesją w social mediach

"Tygrysek zupełnie jak książę z Disneya!" Lil Masti pokazała narzeczonego

Aniela Bogusz czyli Lil Masti: Kiedyś handlowała swoimi używanymi stringami. Co robi dziś?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lil Masti | Mama Ginekolog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy