Reklama
Reklama

Lider Pectus porzucił narzeczoną! 9 dni przed ślubem wiedział, że kocha inną

Tomasz Szczepanik, wokalista zespołu Pectus, opowiedział w wywiadzie, jak porzucił narzeczoną dla innej kobiety, która obecnie jest jego żoną. Ślub odwołał w ostatniej chwili...

Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus, opowiedział w programie "Taka jak ty" o swoim małżeństwie z Moniką Paprocką-Szczepanik, byłą menadżerką Varius Manx. Okazuje się, że wokalista był już wcześniej zaręczony i miał nawet zaplanowany ślub. Jednak zmienił zdanie w ostatniej chwili...

Lider zespołu Pectus mówił przed laty, że był w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, data ustalona, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. "To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil" - mówił w wywiadzie dla "Pani". Nie tylko Szczepanik podjął trudną decyzję. Monika dla swojego ukochanego rozwiodła się z mężem, z którym ma dwójkę dzieci. 

Reklama

Lider Pectus zostawił narzeczoną 9 dni przed ślubem

Para jest ze sobą szczęśliwa, doczekali się syna Staszka. Pracują razem, Monika jest menadżerem zespołu Pectus. Teraz w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem Tomek wspominał jak trudna, szorstka i wyboista była ich droga.

Szczepanik mówił, że połowa rodziny chciała go "deportować", a druga połowa uważała, że to jego decyzja i nie powinni się wtrącać. Dzisiaj wie, że postąpił słusznie i niczego nie żałuje. Narzeczonej wyjaśnił wtedy, że nie potrafi jej oszukiwać i do ślubu nie dojdzie, bo on nie jest na to gotowy.
Dzisiaj jest spełnionym muzykiem, mężem i ojcem. W żonie uwielbia wszystko... "Jest kobietą kompletną, spełnioną, pewną siebie. (...) Najbardziej cenię w niej to, że ona zawsze widzi szklankę do połowy pełną. To jest piękne, ona cały czas szuka pozytywów" - podsumował.

***

Zobacz także:

Monika Mrozowska ma czworo dzieci z trzema innymi facetami! Stworzyła grafik spotkań

Maja Sablewska przeszła ogromną metamorfozę! Wiemy, czemu zawdzięcza swój wygląd!

Glinka dopiero co wprowadziła się do nowego domu, a już kupiła nową posiadłość za granicą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pectus | Tomasz Szczepanik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy