Reklama
Reklama

Lewandowska ogłosiła znienacka. Przekazała niespodziewaną wiadomość z Barcelony

Anna Lewandowska na dobre zadomowiła się w Barcelonie. Wygląda na to, że ze stolicą Katalonii planuje związać się na dłużej, bowiem właśnie przekazała fanom zaskakującą wiadomość. "Cały czas nie mogę w to uwierzyć, ale tak, to się dzieje naprawdę" - ogłosiła uradowana. Oto szczegóły...

W 2022 roku w rodzinie Anny i Roberta Lewandowskich zaszły spore zmiany. Piłkarz podpisał wymarzony kontrakt z klubem FC Barcelona, co oczywiście wiązało się z przeprowadzką do stolicy Katalonii. 

Z Hiszpanią Lewandowscy byli już zaznajomieni, bowiem kilka lat wcześniej kupili dom na Majorce, gdzie często spędzają wolne chwile. W posiadłości pod Barceloną Anna też szybko urządziła ciepłe, rodzinne gniazdko.

Reklama

Hiszpańskie życie Lewandowskich

35-latka nie byłaby jednak sobą, gdyby swoje aktywności ograniczyła jedynie do prac domowych. Od lat w końcu jest prężnie działającą bizneswoman i jak niedawno stwierdziła, nie zawdzięcza tego jedynie nazwisku męża.  

"Poddaje się mnie pod ocenę i ironizuje, że mam pieniądze, bo jesteśmy razem, a nie przez własną pracowitość. Uważam, że owszem, gdybyśmy nie byli parą, nie byłabym tak rozpoznawalna. Jednak dalej byłabym ambitną, pracowitą i zmotywowaną kobietą. Taka po prostu jestem" - oznajmiła skromnie w książce Agnieszki Kobus-Zawojskiej.

Słowa te oczywiście rozsierdziły nieco internautów, a nawet Dorotę Wellmanktóra zaapelowała do Anny, żeby "już nie robiła takiego cyrku".

Anna Lewandowska otwiera biznes w Barcelonie. "Tak, to prawda"

Niezrażona krytyką "Lewa" skupiła się na życiu w Katalonii, gdzie półtora roku temu zakochała się w tańcu. Jak wyznaje w najnowszym wpisie, nie spodziewała się tego, że tak ją to pochłonie. 

"Niespełna 1,5 roku temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia bachaty. Nie przypuszczałam wtedy, że taniec stanie się moją pasją. Daje mi ogromny fun i jest formą aktywności fizycznej (która jest nieodłącznym elementem w moim życiu), a od pewnego czasu, jest również związany z moimi projektami" - zaczęła swój wpis.

Pod nagraniem, na którym tańczy z pewnym przystojniakiem, ogłosiła też niespodziewaną wiadomość. Na pląsaniu bowiem się nie skończyło:

"Bo już niedługo, otwieram w Barcelonie Multi-Butique, a w nim szkołę tańca. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, ale tak, to się dzieje naprawdę! Od jakiegoś czasu, możecie też spróbować podstaw bachaty w mojej aplikacji. A we wrześniu, obóz taneczny na Bali z udziałem najlepszych par tanecznych, gdzie będziecie mogli również potrenować ze mną i moim teamem" - przekazała uradowana Anna. 

Na koniec zaapelowała do fanów, by "pielęgnowali swoje pasje" i nie poddawali się zbyt szybko. 

Cokolwiek robicie, czegokolwiek się uczycie - nawet jeśli początki nie są łatwe - wkładajcie w to całe serducho, cieszcie się tym i patrzcie gdzie Was do zaprowadzi. Nigdy nie jest za późno żeby zacząć. Może to być dobra zabawa, możliwość rozwoju, sposób na odprężenie, albo kto wie.. sposób na życie" - podsumowała górnolotnie Anna. 

Zobacz też:

Anna Lewandowska spakowała walizki i uciekła z Barcelony. Miała ważny powód

Anna Lewandowska kibicuje Musiałowi w "TzG". Tak na to zareagował

Anna Lewandowska zdradziła, jak wygląda jej praca. Chce wystartować z nowym projektem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy