Reklama
Reklama

Ledwie księżna Kate pojawiła się raz publicznie, a nagle po paru dniach już takie wieści. A jednak

Księżna Kate rozpaliła niedawno nadzieje swym pojawieniem się na urodzinach króla Karola III. Wcześniej wydała komunikat, w którym opowiedziała o swoim aktualnym stanie. Zapewniła, że od teraz będzie starała się częściej bywać na ważnych wydarzeniach. Parę dni później jednak już jej zabrakło na równie ważnej ceremonii. To od razu wywołało spory niepokój. Oto szczegóły...

Księżna Kate kilka dni temu pojawiła się pierwszy raz publicznie od dłuższego czasu. Jej obecność na paradzie Trooping the Colour wywołała ogromne poruszenie. 

Dzień przed tym ważnym wydarzeniem wydała komunikat, w którym przekazała wieści na temat swojego stanu zdrowia.

"Cieszę się z tego, że wezmę udział w paradzie na cześć króla w ten weekend, wraz z moją rodziną. Planuję również wziąć udział w kilku publicznych wystąpieniach tego lata, jednocześnie zdając sobie sprawę, że długa droga do zdrowia jeszcze przede mną" - ogłosiła. 

Reklama

Kate znów zabrakło na ważnej ceremonii

Wydawało się więc, że żona Williama już czuje się lepiej i teraz będzie już pojawiać się na oficjalnych wydarzeniach, przynajmniej tych najważniejszych. 

Tak się złożyło, że parę dni po urodzinach króla odbyła się kolejna bardzo istotna dla rodziny królewskiej ceremonia - obchody z okazji Garter Day. 

Nieobecność Kate znów stała się numerem jeden w brytyjskich mediach. Osoby z otoczenia księżnej szybko jednak zabrały głos, by załagodzić sytuację, zapewniając że stan żony Williama nie pogorszył się.

Robi to, co dla niej najlepsze i wraca do zdrowia w domu. Radzi sobie z tym najlepiej, jak potrafi" — donosi informator magazynu "People".

Kolejne publiczne wystąpienia Kate będą zależeć wyłącznie od aktualnego stanu zdrowia i zaleceń lekarzy. 

Zobacz też:

Pierwsze publiczne pojawienie się księżnej Kate od czasu choroby. Tak obecnie wygląda

Ekspertka zauważyła znaczące zmiany w zachowaniu księżnej Kate. Nie ma wątpliwości

Trudno było od niej oderwać wzrok. Księżna Kate wie, jak zwrócić na siebie uwagę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy