Reklama
Reklama

​Lara Gessler wymaga testów na COVID-19. To warunek, by spotkać się z jej córką

Lara Gessler 33 l.)w trosce o zdrowie swojej córeczki wymaga testów na COVID-19 od każdego, kto chce się spotkać z jej półtoraroczną córką Neną. Obowiązek ten dotyczy także babci, Magdy Gessler. Jest to jeden z powodów, dla których nie widuje wnuczki zbyt często.

Lara Gesslerdała się dotąd poznać, jako osoba ceniąca wolność osobistą i deklarująca głęboką niechęć do konwenansów. Jak ujawniła w wywiadzie dla „Vivy”, nie lubi się przywiązywać, bo uważa, że to właśnie dlatego ludzkość wpadła w pułapkę konsumcjonizmu. Osobiście nie przywiązała się nawet do pierwszego męża, którego poślubiła w warunkach plenerowych, przebrana za rusałkę. Rozwód nastąpił po zaledwie kilkunastu miesiącach. 

Wszystko zmieniło się, gdy Lara poznała w Zakopanem mężczyznę, którego uznała za idealnego ojca dla jej planowanego dziecka. Półtora roku temu na świat przyszła córeczka pary, która otrzymała imię Nena. 

Reklama

Jej narodziny sprawiły, że Lara, która dotąd nie miała własnego mieszkania, telewizora i unikała nawet zakładania ubrań, a w każdym razie bielizny, doszła do wniosku, że niektóre konwenanse mają jednak sens. Pod koniec ubiegłego roku poślubiła ojca swojej córeczki, Piotra Szeląga, a jak wynika z jej Instagrama, z czasem polubiła meble, które wcześniej uważała za „ułudę stabilności”. 

Lara Gessler każe robić testy

Lara Gessler przyznaje, że córka jest sensem jej życia. W rozmowie z Jastrząb Post, nazywa małą Nenę „swoim dobrem osobistym”. Nic dziwnego, że chce ją ustrzec od wszelkich nieprzyjemności, wliczając w to COVID-19. Jak ujawnia Lara, ze względu na bezpieczeństwo córki, od wszystkich odwiedzających wymaga aktualnego testu na covid. Również od  swojej mamy, Magdy Gessler. A ponieważ babcia Neny ciągle jest w rozjazdach i spotyka się z różnymi ludźmi, stanowi potencjalne zagrożenie epidemiczne. Dlatego nie widuje wnuczki tak często, jak by chciała. Jak tłumaczy Lara:

Jak ujawnia córka Magdy, jest zdeterminowana, by ustrzec jedynaczkę przed zakażeniem: 

Zobacz też:

Panderecki znów nie został pochowany. Niepokojące wieści płyną z Krakowa

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy