Reklama
Reklama

Lara Gessler szykuje się do wielkiego zadania. Zaangażuje córkę

Przygotowania do Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą. Świąteczny klimat można już zauważyć już w warszawskiej cukierni Słodki Słony Magdy Gessler. Taką bajkową atmosferę uwielbia również córka restauratorki, Lara Gessler, która wyznała, że w domu czeka ją ważne zadanie.

Wielkie przygotowania w domu Lary Gessler. "Uwielbiam ten czas"

Lara Gessler to prawdziwa wyjadaczka branży gastronomicznej. Jest cukierniczką, prowadzi Pracownię Kulinarną i ma za sobą wydanie dwóch książek kucharskich - "Orzechy i pestki" oraz "Słodki zielnik". Powtarza, że stawia na najwyższą jakość produktów, z który przygotowuje swoje słodkości. Jej twórczość ma wyróżniać się doskonałym smakiem i świetnym wyglądem.

Dbanie o odpowiednie dekoracje to coś, co Lara praktykuje również w kwestii wystroju wnętrz. Na swoim instagramowym profilu zdradziła już, jak prezentuje się cukiernia Słodki Słony w świątecznej szacie. Teraz przed córką Magdy Gessler nie lada wyzwanie - przystrojenie swoich własnych czterech kątów.

Reklama

"Słuchajcie, wracam do domu ubierać choinkę. Wczoraj przynieśliśmy wszystkie bombki, wszystkie światełka, wiec zobaczymy. Jeszcze parę rzeczy zamówiłam, chociaż mam tego naprawdę już sporo. Ale kocham to robić. Opowiadałam już dzisiaj Nenie (swojej córce - przyp. red.), że jak wróci, to będą dekoracje. Oczywiście zostawię jej coś tam do porobienia. Uwielbiam ten czas!" - Lara nie kryła emocji na dodanym przez siebie InstaStory.

Lara Gessler broni wysokich cen cateringu świątecznego mamy

Trudno wyobrazić sobie święta bez stołu pełnego pyszności. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie przygotowują świątecznych potraw samodzielnie, przedsiębiorcy przygotowali ofertę cateringu. Potrawy można kupić także od Magdy Gessler, która jednak wyceniła je na dość wysoką kwotę, bagatela 2 400 złotych. To cena zbliżona do pensji minimalnej w Polsce, nic więc dziwnego, że wywołała spore poruszenie. Tak wysoką cenę cateringu mamy tłumaczy Lara Gessler.

"Zawsze mówię, że ani ja, ani mama, nie jesteśmy w żaden sposób zaborcze na wiedzę. Wszystkimi przepisami się dzielimy, więc jeśli ktoś uważa, że to jest za drogie, to może to zrobić samemu. Natomiast jeżeli ktoś nie ma czasu, nie ma umiejętności, no to my jesteśmy po to, żeby po prostu też pomóc tym, którzy są zapracowani. W razie czego zawsze mogą zamówić" - mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz też:

Lara Gessler broni cateringu świątecznego mamy za prawie 2,5 tys. "Można to zrobić samemu"

Magda Gessler w końcu to wyznała. To dlatego tak rzadko widuje się z wnukami

Lara Gessler opowiada o "rzymskim małżeństwie". Żyje tak wiele par

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy