Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Lara Gessler pochwaliła się drugą suknią ślubną!

Lara Gessler (28 l.) niecałe dwa miesiące temu wyszła za mąż, ale dopiero teraz zdradziła, że zamiast jednej sukni w tym wyjątkowym dniu, miała aż dwie!

Córka Magdy Gessler (64 l.) poślubiła swojego ukochanego, Pawła 2 września. Ten wyjątkowy dla pary młodej dzień, był przez nich samych oraz ich gości utrzymywany w tajemnicy.

Z relacji gości wesela można było wywnioskować, że była to piękna i romantyczna ceremonia. Mimo wszystko zdjęcia z wesela szybko trafiły do internetu i dzięki temu fani rodziny Gesslerów mogli zobaczyć kreację panny młodej. 

Zwiewna, utrzymana w tonacjach bieli i beżu suknia zachwyciła niejedną internautkę. Trzeba przyznać, że Lara wyglądała romantycznie i dziewczęco. Okazuje się jednak, że nie była to jedyna jej sukienka.

Reklama

Tę drugą jednak zaprezentowała dopiero podczas sesji zdjęciowej w Meksyku. Oczywiście pochwaliła się nią w mediach społecznościowych. Także i ona przypadła do gustu odwiedzającym jej profil.

My nie możemy się zdecydować, która kreacja bardziej pasuje do Lary. Jedno jest piękne, obydwie nie były tanie, ale warte swojej ceny! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje