Reklama

Reklama

Reklama

Lara Gessler oddała się w ręce specjalisty od krocza. Walczy z konsekwencjami porodu

Lara Gessler (32 l.) nieco ponad dwa tygodnie temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Restauratorka jeszcze przed porodem otwarcie opowiadała o tym, jak ciało zmienia się na skutek ciąży. Aby zregenerować organizm celebrytka postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty od krocza.

Lara Gessler: ciąża i poród

Lara Gessler i Piotr Szeląg 12 września zostali rodzicami małego Bernarda. Oprócz tego, para ma 2-letnią córkę Nenę. Restauratorka zawsze z dużą otwartością podchodziła do tematów okołoporodowych. Z chęcią uczestniczyła w odważnych sesjach zdjęciowych w ciąży i opowiadała publicznie o swoim pierwszym porodzie. Lara Gessler wyznała nawet, że celowo zrezygnowała ze znieczulenia, ponieważ zależało jej na pełnym doświadczeniu narodzin dziecka.

Reklama

Niestety ciąża i poród nie pozostają bez wpływu na ciało kobiety. Pewne zmiany w organizmie bywają nieodwracalne, jednak coraz częściej mówi się o tym, że odpowiednio prowadzona terapia może poprawić formę i samopoczucie młodych mam. Z rozciągnięciem dolnych partii mięśni czy brakiem satysfakcji ze współżycia można walczyć.

Lara Gessler doskonale zdaje sobie sprawę, że już w pierwszych tygodniach po porodzie warto zabrać się do pracy nad własnym ciałem. Celebrytka publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które dowodzą, że nie traci czasu. W połogu stara się robić wszystko, co w jej mocy, aby odzyskać formę. Na zdjęciach udostępnionych przez restauratorkę na instastories możemy zobaczyć, że jej brzuch wrócił już do stanu sprzed ciąży. Celebrytka promienieje i sprawia wrażenie, że opieka nad dwójką dzieci to dla niej pestka. Co więcej, w poprawie motoryki ciała wspiera ją specjalista od rejonów krocza. 

Lara Gessler oddała się w ręce specjalisty od krocza

Lara Gessler to doświadczona mama. Ma za sobą dwa porody i dobrze wie, jakim wyzwaniem jest przywrócenie ciału dawnego wyglądu. W jednym z ostatnich nagrań na instastories restauratorka wyznała, że korzysta z pomocy fizjoterapeutki uroginekologicznej.

Czy to oznacza, że restauratorka zmaga się z dolegliwościami intymnymi po porodzie? Z pewnością wkrótce zdradzi więcej szczegółów.

Zobacz też:

Michele Morrone i Khloe Kardashian poznali się w Mediolanie. To tam wszystko się zaczęło

Kaja Godek nie przeprosi Barta Staszewskiego. A co z wpłatą na organizacje LGBT?

Król Karol III pragnie powrotu Harry'ego i Meghan? Rozmowy już się odbyły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy