Reklama
Reklama

Lara Gessler urodziła. Pochwaliła się wzruszającym zdjęciem! Dziecko ma rzadkie imię i... dwa nazwiska

Lara Gessler (32 l.) to jedna z bardziej znanych restauratorek w Polsce. Gwiazda parę miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Okazuje się, że właśnie nadszedł czas rozwiązania. 32-latka właśnie pochwaliła się w sieci tym, że urodziła.

Lara Gessler jest celebrytką, która bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z podróży czy pokazuje im swoje życie prywatne. Nie byłaby więc sobą, gdyby nie pochwaliła się tym, że już urodziła drugie dziecko. Przypomnijmy, że gwiazda i jej mąż są już rodzicami 2-letniej Neny.

Lara Gessler urodziła drugie dziecko

Lara Gessler na instagramowym koncie udostępniła fotografię, na której trzyma nowo narodzone dziecko. Z fotografii wynika, że to zdjęcie z porodówki. 32-latka w opisie zdjęcia dodała również, jakie imię wybrała dla synka.

Reklama

Chłopiec nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Imię Bernard wywodzi się z języka germańskiego i pochodzi od słów "silny" i "niedźwiedź".

Wygląda na to, że maluch i jego mama czują się dobrze, ponieważ inaczej gwiazda nie udostępnialiby zdjęcia z porodówki. 

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów młodej restauratorki. Większość była zachwycona naturalną i wzruszającą fotografią.

"Gratulacje"

"Czekaliśmy na ciebie Bernardzie"

"Gratulacje! Dużo zdrowia!" - pisali przejęci fani.

Lara Gessler - życie prywatne i kariera

Lara Gessler urodziła się w 1989 roku. Jest córka Magdy Gessler oraz Piotra Gesslera. Wujkiem Lary jest Piotr Ikonowicz. Jej prawdzie imię to Aleksandra.

Lara jest absolwentką socjologii na warszawskiej uczelni Collegium Civitas. Ukończyła także French Culinary Institute w Nowym Jorku. Jednym z jej pierwszych zawodowych zajęć była praca w londyńskiej, trzygwiazdkowej restauracji Michelin.

Po powrocie do Polski została współwłaścicielką rodzinnej restauracji "U Fukiera", a także niewielkiej cukierni "Słodki Słony" w Warszawie.

Zobacz także:

Gessler odpowiada na chamskie komentarze pod zdjęciem Lary. "Zawiść kopie"

Te triki powinien znać każdy. Gessler, Starmach, Lewandowska i Chodakowska się wygadały

Gessler pochwaliła się najnowszym zdjęciem córeczki. Mała Nena to wykapany tata?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy