Reklama
Reklama

Kylie Jenner przeżywa trudne chwile. "Jest mi ciężko fizycznie, psychicznie i duchowo"

Kylie Jenner (24 l.) niedawno po raz drugi została mamą. Celebrytka nie ukrywa, że czas po porodzie jest dla niej niezwykle ciężki i robi co może, aby szybko wrócić do formy. Z tego powodu wybrała się nawet na siłownię.

Kylie Jenner to najmłodsza ze sławnych sióstr Kim Kardashian. 24-latka uchodzi za jedną z bogatszych influencerek oraz prowadzi markę kosmetyczną. Kylie znana jest również z zamiłowania do operacji plastycznych. Nie da się ukryć, że gwiazda diametralnie się zmieniła i nie przypomina siebie z dawnych lat.

Niedawno kobieta po raz drugi została mamą. W lutym na świat przyszedł jej syn, Wolf. W 2018 roku urodziła córkę Stormi. Ojcem dzieci jest amerykański raper Travis Scott (posłuchaj). Para tworzy burzliwy związek, a w mediach często pojawiają się informację o ich rozstaniach.

Reklama

Ostatnio Jenner zaszokowała publikę i wyznała, że po ciąży przeżywa trudny okres. Celebrytka postanowiła w ekspresowym tempie wrócić do dawnej sylwetki i formy. 

Z tego powodu 6 tygodni po porodzie udała się na siłownie. 

Kylie Jenner przeżywa trudne chwile. "Jest mi ciężko fizycznie, psychicznie i duchowo"

Kylie Jenner zamieściła w sieci szczere wyznanie. W relacji na Instagrami wprost przyznała, że źle znosi okres połogu. Postanowiła jednak wrócić do treningów, aby znów chwalić się smukłą sylwetką.

Pomimo tego, że 24-latka narzuciła sobie szybki powrót do formy, to apeluje do innych matek, aby te nie uległy presji społeczeństwa i unikały stresu.

Kylie Jenner, wiek, Instagram, rodzina

Kylie Jenner urodziła się 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles. Jest najmłodszą córką Bruce’a Jennera (dziś Caitlyn Jenner) i Kris Jenner. Ma dziewięcioro rodzeństwa. W 2007 roku zaczęła występować w reality show "Z kamerą u Kardashianów". 

Kylie stworzyła marki kosmetyczne: "Kylie Skin" i "Kylie Cosmetics".

W 2017 roku związała się z Travisem Scottem. Obecnie para ma dwoję dzieci. 

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska miała poważne problemy z zębami. Nosiła "incognito"

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Karolina Gilon na tropie rysia!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy