Reklama
Reklama

Kwiatkowski zaskoczył fanów. Ujawnił prywatną korespondencję i wyznał miłość

Dawid Kwiatkowski wywołał wielkie poruszenie w mediach, gdy wrzucił do sieci zdjęcie z tajemniczą brunetką. Wokalista obejmował ją ramieniem, a jakby tego było mało publicznie wyznał jej miłość. To nie wszystko, w sieci pojawiły się także prywatne wiadomości pary…

Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. U jego boku stała prawdziwa piękność

Dawid Kwiatkowski zwykle starannie chroni swoją prywatność, ale czasem przed wiernymi fanami uchyla rąbka tajemnicy, zdradzając, jak wygląda jego życie poza kamerami. Ostatnio pozwolił sobie na opublikowanie w social mediach prywatnego zdjęcia, na którym stoi u boku pięknej dziewczyny. Obydwoje stoją tyłem do kamery i wyglądają na zadowolonych ze wspólnie spędzonego czasu. W sieci od razu zaroiło się od plotek, choć sprawa wydaje się jasna. Muzyk zostawił pod kadrem znak wieczności, a w udostępnionych screenshotach wiadomości dało się odczytać, jak wyznaje jej miłość. 

Reklama

"Kocham Cię przyjaciółko" - dodał Dawid Kwiatkowski.

Okazuje się, że znajomość Kwiatkowskiego z tajemniczą brunetką trwa już od wielu, wielu lat. W sieci można znaleźć ich wspólne zdjęcia, które były publikowane od 2013 roku.

Internauci reagują na zdjęcie Kwiatkowskiego. Komentarze nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Para chętnie spędza razem wolne chwile, ciesząc się swoim towarzystwem, a ich zażyłość popierają internauci. Pod ostatnim zdjęciem wokalisty ze znajomą zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

"Taka przyjaźń to skarb", "Dobrze mieć takie osoby w swoim życiu", "Piękne to, fajnie jest poznać kogoś na dobre i złe. Bądźcie dla siebie" - napisali w komentarzach.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy